Schaatspeloton.nl - Nieuws

April

05: Lidia Tempert completeert Skadi / P&G Safety / Mark Bouman Grondwerken

Maart

04: Leontienhuis wil vernieuwen met oog op de toekomst, maakt beloftenploeg rond met Emma Noz
04: Neo-kampioene Eline van Voorden terug bij Fortune Coffee
04: Luna Jonkers naar Skadi / P&G Safety / Mark Bouman Grondwerken
03: Jorian ten Cate wint beloftenfinale van cup
03: Harm Visser sluit Daikin Marathon Cup af in stijl
03: Elsemieke van Maaren pakt Daikin Marathon Cup, Irene Schouten wint finale
03: Fransen stelt met tweede plaats cup veilig, Lancee wint finale
02: Jarno Schellekens en Esthel Pennings-Graat winnen Regiocompetitie Zuid
01: Team Fortune Coffee wil stap naar topdivisie maken
01: Poortinga langer bij Sprog, ook De la Porte versterkt ploeg

Februari

29: Eline Cox maakt topdivisiedebuut bij OCRE
27: Puur ICT nieuwe hoofdsponsor BDM / BTZ
26: Tjibbe de Vries eindwinnaar Noord-Oost Competitie
26: Ineke Dedden zwaait na elf seizoenen af
25: Na vier jaar weer Grand Prixzege voor vroege vluchter Hekman, Janissen pakt eindwinst
25: Esther Kiel wint Sea Ice Classic, eindwinst Grand Prix voor Tessa Snoek
24: Eindwinst 6-Banentoernooi voor Viktor Toonen en Melissa Mooijman
24: Start finale Grand Prix uitgesteld in verband met ijscondities
23: Evert Hoolwerf en Esther Kiel winnen stormachtige LKAB Sprint Grand Prix
22: Na elf ereplaatsen eindelijk Grand Prixwinst voor Jordy Harink
22: Team Sprog vernieuwt maar behoudt Chiel Smit
22: Tessa Snoek gaat in Zweden door met winnen op natuurijs
21: Grand Prix herstart in Zweden, vanaf 9 uur livestream via YouTube
19: Vrouwen van VGR en Turner hebben ploeg compleet
19: Irene Schouten kondigt afscheid aan maar houdt deur open voor het marathonschaatsen
17: Wisse Slendebroek kan na Amsterdamse beloftenwinst cup niet meer ontlopen
17: Crispijn Ariëns verschalkt iedereen en wint Jaap Eden Trofee
17: Ineke Dedden wint Jaap Eden Trofee in voorlaatste cupwedstrijd
17: Gioya Lancee snelste sprintster van beloftenaanvalsters
10: Harm Visser Cupwinnaar na dagzege
10: Ook primeur voor Lianne van Loon in Alkmaar
10: Fransman Giovanni Trébouta pakt eerste marathonzege
10: B-titels voor Maaike Koelewijn en Colin Breed na rode kaart Sem Spruit
10: Thuisrijder Wisse Slendebroek pakt langverwachte eerste titel
10: Sofia Schilder soleert naar nationale marathontitel oudste junioren
10: Pupillenwinst voor Otte Hilarides, Jade Kamps, Twan van Duuren en Fleur Hartveld
10: Damian Prijs en Sanne Brinksma snellen naar Junioren C-titels
04: Te weinig animo: gewest zet streep door oostelijke kampioenschap
04: Niels Immerzeel en Sofia Schilder winnen marathontitels Noord-Holland / Utrecht
03: Zuid-Hollandse marathontitels voor Christiaan Hoekstra en Iris Mulder
03: BDM stopt als hoofdsponsor
03: Zuidelijke titels voor Maikel Stam en Lianne van Gammeren
03: Na komst Haasjes-broers maakt Niels Overvoorde Bouwselect / De Haan Westerhoff compleet
03: Liesbeth Veen-Milatz stopt en gaat door als ploegleidster bij Leontienhuis

Januari

31: Christian Haasjes jongste Alternatieve Elfstedentocht-winnaar
31: Tessa Snoek via massasprint naar zege Alternatieve Elfstedentocht
31: Christian Haasjes snelt naar winst in Alternatieve Elfstedentocht
30: Ketellapper-Zielman terug op Weissensee, gaat voor 11e Alternatieve Elfstedentocht
29: Zeventiende Grand Prix-podium voor Crispijn Ariëns
29: Harm Visser wint sprintersbal op de Weissensee
29: Ineke Dedden sprint naar winst in tweede Grand Prix
28: Ook vroegere start voor 'sprint' Grand Prix
27: Bosma en Dedden vijfde en zesde rijdster met vol medaillepalet
27: Daan Gelling medevluchters te snel af en pakt open marathontitel
27: Afscheidnemende Merel Bosma soleert naar rood-wit-blauw
26: Start vrouwen vervroegd bij Open NK Weissensee
25: Jeroen Janissen beste in zware Aart Koopmans Memorial
25: Beau Wagemaker pakt met Aart Koopmans Memorial eerste grote prijs
24: Merel Bosma bezig aan laatste seizoen
24: Start Aart Koopmans Memorial vervroegd op warme Weissensee
24: Weissensee vaak snelkookpan voor transfers; dit weten we op dit moment
20: Jorian ten Cate pakt derde beloftezege in Eindhoven
20: Harm Visser op herhaling in Eindhoven, Club-assistent Brabant Cup voor Evert Hoolwerf
20: Esther Kiel wint in Eindhoven en pakt Club-assistent Brabant Cup
20: Maaike Koelewijn pakt beloftenwinst, oranje voor Jet Fransen
19: Kevin Hoekstra gaat Bouwselect / De Haan Westerhoff verlaten
19: Cup Eindhoven ook finale Club-assistent Brabant Cup
18: Bouwselect / De Haan Westerhoff wint slag om Christian Haasjes
13: Colin James Duivenvoorden doorbreekt met winst OKAY-zegereeks
13: Tjerk de Boer snelt in Thialf naar eerste marathonzege
13: Marijke Groenewoud sluit succesweek af met winst Rein Zwart Bokaal
13: Natuurijskampioen Mart Bruggink stopt na het seizoen
10: Zege Evert Hoolwerf bij tweede natuurijsmarathon
10: Ook in Noordlaren is de winst voor Marijke Groenewoud
09: Ook op natuurijs Winterswijk wint Harm Visser
09: Marijke Groenewoud winnares op natuurijs Winterswijk
09: Winterswijk zevende plaats met natuurijsprimeur
06: Reggeborgh met man minder maar Evert Hoolwerf pakt eerste zege
06: Irene Schouten kiest door EK heen voor Tilburgse marathon en wint
06: Gioya Lancee pakt derde beloftenzege
02: Bij eerste zege meteen kampioen? Deze schaatsers gingen Luc ter Haar voor
01: Kampioen Luc ter Haar profiteert van aanvaring Reggeborgh en Harm Visser
01: Irene Schouten soleert naar achtste marathontitel
01: Aanvallende Jesse Vollaard pakt verrassend neo-titel
01: Eline van Voorden snelt naar titel in neo-NK

December

23: Bart Swings in millimetersprint Harm Visser weer de baas
23: Irene Schouten soleert in Kardinge naar winst
23: Winstbeurt bij OKAY nu weer voor Jorian ten Cate
23: Titel bij de 40+-ers voor Arjan Elferink
23: Robert Wierts verschalkt Kurt Wubben en pakt 50+-titel
23: Arjan Bakker pakt titel bij 60+-ers, Jolanda Langeland prolongeert vrouwentitel
17: Bart Swings trekt stand weer gelijk in tweestrijd met Harm Visser
17: Schouten klopt Groenewoud in tweestrijd tijdens Staatsloterij Schaatsmarathon
16: Harm Visser in Breda Bart Swings te snel af
16: Primeur in Breda, Arianna Pruisscher soleert naar eerste zege
16: Aanvallende Cox vallend winnares, Sybrandi terug in oranje
09: Wisse Slendebroek legt beloftenpeloton weer zijn wil op
09: Harm Visser ook na sinterklaasstop weer de snelste
09: Fotofinish roept Ineke Dedden uit tot winnares in Deventer
09: Eerste beloftenwinst Nikki Noordergraaf, Anna Marit Sybrandi valt uit het oranje
02: IJzelalarm zet streep door 6-Banentoernooi

November

26: Gioya Lancee terug bij de beloften en wint weer
26: Bart Swings wint Sjoerd Huisman Bokaal na ontregelde sprint
26: Esther Kiel breekt in Hoorn de ban, oranje naar Elsemieke van Maaren
26: Wisse Slendebroek soleert in Hoorn naar derde zege
18: Vierde voor Harm Visser na late val Christian Haasjes
18: Bente Kerkhoff houdt met eerste overwinning zegereeks Albert Heijn Zaanlander in stand
18: Kevin van der Horst en Manon Gremmen winnen Haarlemse beloftenmarathon
15: Jochem Posthumus en Jolanda Langeland winnen Gronings/Drents Kampioenschap
11: Wisse Slendebroek nog steviger in oranje na Haagse winst
11: Harm Visser wint, Jeroen Janissen maakt show
11: Marijke Groenewoud legt peloton wil op en pakt Haagse winst
11: Lidia Tempert soleert naar winst en oranje
05: Belofte Bavo Coremans kiest Regiocompetitie Zuid boven topdivisie en wint
04: Harm Visser steviger in het oranje na winst Heerenveen
04: Irene Schouten in recordtijd naar 15e marathonwinst in Thialf
04: Jet Fransen als winnares uit doorstroomchaos
04: Tijd voor Thialf; wat zijn de snelste schaatsmarathons ooit?

Oktober

29: Viktor Toonen en Denise van der Hulst winnen bij start 6-Banentoernooi
28: Daan Gelling en publiek winnaar bij Utrechtse Marathon Cup
28: Dubbelslag in Utrecht voor Irene Schouten, eerste podiumplek voor Eline Jansen
28: Jorian ten Cate sprint naar winst in tweede beloftenmarathon
27: Vector met drie rijdsters actief in topdivisie tijdens doorstroommarathon
21: Gioya Lancee is snelste van de aanvalsters bij de beloften
21: Harm Visser winnaar in koningssprint bij seizoensopening marathonschaatsen
21: Schouten en Groenewoud sprinten er niet om, eerste winst voor Groenewoud
21: Wisse Slendebroek soleert naar openingswinst bij beloften
21: Groningen na 46 jaar weer startplaats van het marathonschaatsen
21: Timo Verkaaik pelotonoudste bij start nieuwe marathonschaatsseizoen, debutant Remco Stam het jongst
21: Daikin verwelkomt de marathonschaatsploeg van Ormer ICT
20: Debutante Sofia Schilder jongste vrouw topdivisie, Corina Strikwerda pelotonoudste
20: Bouwselect viert terugkeer van De Haan Westerhoff in het marathonschaatsen met retropakken
20: 50-jarige belofte Wierts krijgt gezelschap van drie 40+'ers, Koelewijn nog steeds jongste
19: Wokke vernieuwt damesploeg, komt nu ook met beloftenmannen
19: Noord-Oost Competitie tien wedstrijden van Groningen tot Enschede
18: Door Douna Machinery gesponsord Spieren voor Spieren-beloftenteam gepresenteerd
13: NK marathonschaatsen voor masters 23 december in Groningen
08: Zomerse weer zet streep door Haarlemse spek-en-bonenmarathon
07: Dit is het programma van de Regiocompetitie Zuid
06: Iris van der Stelt keert terug van schaatspensioen: "Plezier op 1!"
02: Haarlemse baancommissie laat landelijke en 6-banenrijders weer oefenen om spek-en-bonen

September

22: 6-Banentoernooi begint 28 oktober en telt elf wedstrijden
21: Maand voor start cup, Schaatspeloton.nl ontwaakt uit zomerslaap