Schaatspeloton.nl - Ploegen 2019/2020

A.S.D. Cosmo Noale Ice

Laura Lorenzato (Beloftendames)
Veronica Luciani (Beloftendames)

A6.nl groot in auto's

A6.nl groot in auto's
Beau Wagemaker (Dames Topdivisie)
Imke Vormeer (Dames Topdivisie)
Manon Kamminga (Dames Topdivisie)
Pien Keulstra (Dames Topdivisie)

AB Direct

Luc ter Haar (Heren Topdivisie)
Remco Schouten (Heren Topdivisie)
Rick Smit (Heren Topdivisie)

AB Texel Group

Danny Stam (Heren Topdivisie)
Philip Due Schmidt (Heren Topdivisie)
Stefan Due Schmidt (Heren Topdivisie)
Tjerk de Boer (Heren Topdivisie)

AB Vakwerk

AB Vakwerk
Bart Hoolwerf (Heren Topdivisie)
Evert Hoolwerf (Heren Topdivisie)
Frank Vreugdenhil (Heren Topdivisie)
Gary Hekman (Heren Topdivisie)
Niels Overvoorde (Heren Topdivisie)
Willem Hoolwerf jr. (Heren Topdivisie)
Teun de Wit (Heren Beloften)

Arktika

Martijn de Boer (Heren Beloften)
Tom van Vliet (Heren Beloften)
Viktor Toonen (Heren Beloften)
Eline Stubert (Beloftendames)
Jolien van den Berg (Beloftendames)
Talita van Hartskamp (Beloftendames)

ASQA Subsidies

ASQA Subsidies
Barry de Vries (Heren Beloften)
Floran Bathoorn (Heren Beloften)
Karsten Veen (Heren Beloften)
Michael Groot (Heren Beloften)

Bauerfeind

Koen Klinkhamer (Heren Beloften)
Roy Frinking (Heren Beloften)
Ruud Slagter (Heren Beloften)
Ruud van Egmond (Heren Beloften)

BewustWinkelen / Teklab

BewustWinkelen / Teklab
Evelien Vijn (Dames Topdivisie)
Liesbeth Milatz (Dames Topdivisie)
Paula Konijn (Dames Topdivisie)
Roos Markus (Dames Topdivisie)
Dewi Nicolai (Beloftendames)
Iris Jansen (Beloftendames)
Ramona Westerhuis (Beloftendames)
Sanne Teekens (Beloftendames)

Bewustwinkelen.nl

Eva Riemersma-van Rheenen (Beloftendames)

Beyond

Beyond
Deborah Veerman (Beloftendames)
Doke Schoonhoven (Beloftendames)
Kim Zuiver (Beloftendames)
Sosha Zuiderduin (Beloftendames)

BlueDune

BlueDune
Andrea de Jong (Dames Topdivisie)
Danielle Ootes (Dames Topdivisie)
Demi Huiden (Dames Topdivisie)
Linda Halling (Dames Topdivisie)
Femke Mossinkoff (Beloftendames)
Marieke van Ede (Beloftendames)
Moniek van Linden (Beloftendames)
Roos Tabak (Beloftendames)

Bouwbedrijf de Vries

Aveline Hijlkema (Dames Topdivisie)
Esther Kiel (Dames Topdivisie)
Gemma Cooper (Dames Topdivisie)
Floor van den Brandt (Beloftendames)

Bouwbedrijf Speelman

Remo Slotegraaf (Heren Beloften)

Bouwpartners

Bouwpartners
Gabriele Galli (Heren Beloften)
Harm Visser (Heren Beloften)
Remon Vos (Heren Beloften)

Bouwselect

Bouwselect
Casper de Gier (Heren Topdivisie)
Jouke Hoogeveen (Heren Topdivisie)
Kevin Hoekstra (Heren Topdivisie)
Mart Bruggink (Heren Topdivisie)
Ronald Haasjes (Heren Topdivisie)
Ronald Kruijer (Heren Topdivisie)

BTZ.nl

BTZ.nl
Anna van den Bos (Dames Topdivisie)
Demi van Benthem (Dames Topdivisie)
Lisanne Buurman (Dames Topdivisie)
Melissa Wijfje (Dames Topdivisie)

CENNED

CENNED
Ankie Ytsma (Dames Topdivisie)
Laura van Ramshorst (Dames Topdivisie)
Maya de Jong (Dames Topdivisie)
Nienke Smit (Dames Topdivisie)
Annemarie van der Wal (Beloftendames)
Chantal Oosterkamp (Beloftendames)
Joelle de Ruiter (Beloftendames)
Rixt Bessels-Kuipers (Beloftendames)

CJH group

Luuk Loohuis (Heren Beloften)

Douma Staal

Engbert de Vegt (Heren Beloften)
Hendrik Poelstra (Heren Beloften)
Erwin Mesu (Heren Beloften)
Mike Dogterom (Heren Beloften)

Forte / Van der Steen

Denise van der Hulst (Dames Topdivisie)
Fenna Zandstra (Dames Topdivisie)
Lynn Dekker (Dames Topdivisie)
Sara van Vliet (Dames Topdivisie)
Danielle Bekkering (Beloftendames)
Hendrika Sinnema (Beloftendames)

Forte Sportswear

Brian Smit (Heren Beloften)
Guido van Gelder (Heren Beloften)
Joerec Cijsouw (Heren Beloften)
Marco Hagedoorn (Heren Beloften)

Fortune Coffee

Fortune Coffee
Brit Qualm (Beloftendames)
Claudia Oranje (Beloftendames)
Heleen van der Hulst (Beloftendames)
Rosalie Huisman (Beloftendames)
Remco de Mik (Masters 6-Banentoernooi)

Groenehartsport.nl

Douwe Boonstra (Heren Beloften)
Kees Heemskerk (Heren Beloften)
Roel Boek (Heren Beloften)
Tom den Heijer (Heren Beloften)

GroeNoord / Kuil Banden

Björn Bakker (Heren Beloften)
Daan Gelling (Heren Beloften)
Thijs Willem van der Vegt (Heren Beloften)

het Leontienhuis

Ilona Grandia (Dames Topdivisie)
Rienke Boonstra (Dames Topdivisie)
Viviana Rodríguez Rojas (Dames Topdivisie)
Amanda Grandia (Beloftendames)
Arianna Pruisscher (Beloftendames)
Imke de Klerk (Beloftendames)
Kimberly Grandia (Beloftendames)

Heycop / Stal de Molshoop

Myrthe Drogtrop (Beloftendames)

Holland Jersey

Holland Jersey
Eline van den Pol (Beloftendames)
Olin Verhoog (Beloftendames)
Quinty Ton (Beloftendames)

iM FARMING

iM FARMING
Anne Tauber (Dames Topdivisie)
Anneleen Zijl (Dames Topdivisie)
Elske Lenis (Dames Topdivisie)
Janneke Elzinga (Dames Topdivisie)
Ariane Smit (Beloftendames)
Hilde-Marije Dijkstra (Beloftendames)

Jacobus.nl

Jacobus.nl
Anne Leltz (Dames Topdivisie)
Bente Kerkhoff (Dames Topdivisie)
Sandra Dekker (Dames Topdivisie)
Yvonne Nauta (Dames Topdivisie)
Sanne van der Schaar (Beloftendames)

Jumbo / Visma

Chris Huizinga (Heren Topdivisie)
Douwe de Vries (Heren Topdivisie)
Kars Jansman (Heren Topdivisie)
Patrick Roest (Heren Topdivisie)
Sven Kramer (Heren Topdivisie)

Lasaulec

Corina Strikwerda (Dames Topdivisie)
Francesca Lollobrigida (Dames Topdivisie)
Roza Blokker (Dames Topdivisie)
Floortje Mackaij (Beloftendames)

Limburgse Schaatsvrienden

Guido Maat (Heren Beloften)

Marino / AAC Engineers

Marino / AAC Engineers
Jerrie Suijker (Heren Beloften)
Johan Bakker (Heren Beloften)
Maarten van der Salm (Heren Beloften)
Mitchel Zijp (Heren Beloften)

Mastermind

Mastermind
Chantal Hendriks (Dames Topdivisie)
Emma Engbers (Dames Topdivisie)
Nicky van Leeuwen (Dames Topdivisie)
Tjilde Bennis (Dames Topdivisie)

Merito

Gerben Gerbrandij (Heren Beloften)
Marthijn Mulder (Heren Beloften)
Wessel Horlings (Heren Beloften)
Debby Behr (Beloftendames)
Thirza Sierdsma (Beloftendames)
Tjitske Eppinga (Beloftendames)
Vera Gemser (Beloftendames)

Minigadgets.nl / Wennemars Recruits

Minigadgets.nl / Wennemars Recruits
Koen Korterik (C Divisie Noord-Oost Competitie)
Niek Overkamp (C Divisie Noord-Oost Competitie)
Thies Frankema (C Divisie Noord-Oost Competitie)
Twan Zwartjens (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Modest automatisering

Fleur Veen (Beloftendames)

Nedflex

Inge Mostert (Dames Topdivisie)
Loesanne van der Geest (Dames Topdivisie)
Pien van den Bos (Dames Topdivisie)
Tessa Snoek (Dames Topdivisie)
Eline Verhagen (Beloftendames)

Okay Fashion & Jeans

Ivar Immerzeel (Heren Beloften)
Yves Vergeer (Heren Beloften)

Okay Fashion & Jeans / Interfarms

Okay Fashion & Jeans / Interfarms
Crispijn Ariëns (Heren Topdivisie)
Erik Jan Kooiman (Heren Topdivisie)
Ingmar Berga (Heren Topdivisie)
Peter Michael (Heren Topdivisie)
Robert Post (Heren Topdivisie)
Sjoerd den Hertog (Heren Topdivisie)

Or Quest / Bouw & Techniek

Or Quest / Bouw & Techniek
Bart de Vries (Heren Topdivisie)
Bart Mol (Heren Topdivisie)
Jeroen Janissen (Heren Topdivisie)
Marcel van Ham (Heren Topdivisie)
Marco van der Tuin (Heren Topdivisie)
Mats Stoltenborg (Heren Topdivisie)
Daniel Niero (Heren Beloften)

Ormer ICT / New Care Supplements

Ormer ICT / New Care Supplements
Joram Verkerk (Heren Beloften)
Maikel Stam (Heren Beloften)
Max van Honschoten (Heren Beloften)
Wabe de Rooij (Heren Beloften)

Palet Vastgoedonderhoud

Palet Vastgoedonderhoud
Bianca Bakker (Dames Topdivisie)
Elsemieke van Maaren (Dames Topdivisie)
Ineke Dedden (Dames Topdivisie)
Jade van der Molen (Dames Topdivisie)

PGMBakker / Stehmann / Viking

PGMBakker / Stehmann / Viking
Christiaan Hoekstra (Heren Topdivisie)
Jesse Vriend (Heren Topdivisie)
Marc Middelkoop (Heren Topdivisie)
Robert van Dalen (Heren Topdivisie)
Sjors van der Meer (Heren Topdivisie)
Timo Verkaaik (Heren Topdivisie)

Phoenix

Arjen van Damme (Heren Beloften)

Podobrace.nl

Arn Botman (Heren Beloften)
Gert jan van Diepen (Heren Beloften)
Tom de Goede (Heren Beloften)

Port of Amsterdam / SKITS

Port of Amsterdam / SKITS
Christoffel Hendriks (Heren Topdivisie)
Daan Besteman (Heren Topdivisie)
Joeri Klous (Heren Topdivisie)
Mark van der Harst (Heren Topdivisie)
Niels Immerzeel (Heren Topdivisie)
Victor Ramler (Heren Topdivisie)
Casper Zuurveld (Heren Beloften)
Jelle de Boer (Heren Beloften)
Pijke Steenhuis (Heren Beloften)
Stan van der Hulst (Heren Beloften)
Floor Besteman (Dames Topdivisie)
Malou Hiemstra (Dames Topdivisie)
Melissa van Pierre (Dames Topdivisie)
Annelies Oude Alink (Beloftendames)
Estelle de Jong (Beloftendames)
Judith Krabbenborg (Beloftendames)
Suzanne Klous (Beloftendames)

PTH / BDM

PTH / BDM
Aggie Walsma (Dames Topdivisie)
Berber Vonk (Dames Topdivisie)
Nynke Pellikaan (Dames Topdivisie)

Recycling.nl

Igor Baars (Heren Beloften)
Luke Kooij (C Divisie 6-Banentoernooi)

Reggeborgh

Reggeborgh
Jorian ten Cate (Heren Beloften)
Lars Woelders (Heren Beloften)
Lasse Hiddink (Heren Beloften)
Ruben Ligtenberg (Heren Beloften)

Rekenservice / VGR

Rekenservice / VGR
Britt Tjalma (Dames Topdivisie)
Clarissa van Maaren (Dames Topdivisie)
Floor Peters (Dames Topdivisie)
Lianne Burger (Dames Topdivisie)
Daniëlle van Zanten (Beloftendames)
Fransiene van Eck (Beloftendames)
Sanne van Heel (Beloftendames)

Royal A-ware

Arjan Stroetinga (Heren Topdivisie)
Bart Swings (Heren Topdivisie)
Bob de Vries (Heren Topdivisie)
Jordy Harink (Heren Topdivisie)
Jorrit Bergsma (Heren Topdivisie)
Robert Bovenhuis (Heren Topdivisie)
Carien Kleibeuker (Dames Topdivisie)
Heather Bergsma-Richardson (Dames Topdivisie)
Irene Schouten (Dames Topdivisie)
Sandrine Tas (Dames Topdivisie)

RTC Fryslan / Victron Energy

Ids Bouma (Heren Beloften)
Jordy van Workum (Heren Beloften)
Hilde Noppert (Beloftendames)
Sanne in 't Hof (Beloftendames)
Sterre Jonkers (Beloftendames)

RTC Noord Shorttrack / Wadro

Gioya Lancee (Beloftendames)

Schaatshelmen.com / Actief-Thuis

Erik Valent (Heren Beloften)
Swen Faber (Heren Beloften)

Schaatsinstituut

Andre Los (Heren Beloften)
Beau Snellink (Heren Beloften)
Jan Hamers (Heren Beloften)
Jorick Duijzer (Heren Beloften)

Schaatsshopdrenthe

Freya Reitsma (Beloftendames)
Lianne Camies (Beloftendames)
Manon Gremmen (Beloftendames)
Marleen Popken (Beloftendames)

Skate4AIR

Axel Koopman (Heren Topdivisie)
Bart van der Vlugt (Heren Topdivisie)
Robin Snoek (Heren Topdivisie)
Simon Borsen (Heren Topdivisie)
Stefan Wolffenbuttel (Heren Topdivisie)
Tijs van der Steen (Heren Topdivisie)
Jan-Willem Broos (Heren Beloften)
Roelof Koops (Heren Beloften)
Twan Berlijn (Heren Beloften)
Wout Schilder (Heren Beloften)

Smit Consultancy / Husqvarna

Bianca Roosenboom (Dames Topdivisie)
Loes Adegeest (Dames Topdivisie)
Paulien Verhaar (Dames Topdivisie)
Rixt Hoogland (Dames Topdivisie)
Anke Breunis (Beloftendames)
Babette Buitenhuis (Beloftendames)
Eva Olde Hampsink (Beloftendames)
Thirza Gorkink (Beloftendames)

Solid Aqua

Ellen Beers (Beloftendames)
Leonie Beers (Beloftendames)

Speelman / Haak

Janet Beers (Dames Topdivisie)
Janneke Ensing (Dames Topdivisie)
Jessica Merkens (Dames Topdivisie)
Vera Otten (Dames Topdivisie)
Evi Gelling (Beloftendames)
Janinka van Weperen (Beloftendames)
Marjanne Timmer (Beloftendames)
Sanne Sesselaar (Beloftendames)

Sportchalet Viehhofen

Bart Segers (Heren Beloften)
Leander van der Geest (Heren Beloften)
Richard van Schie (Heren Beloften)
Rienk Engele (Heren Beloften)

Sprog

Sprog
Aleid Klompmaker (Heren Beloften)
Klaas Poortinga (Heren Beloften)
Ruben Marinus (Heren Beloften)
Annet Noppert (Beloftendames)
Daphne Alderts (Beloftendames)

Stouwdam.nl

Stouwdam.nl
Gijs Verduijn (Heren Beloften)
Jelle Ligtenberg (Heren Beloften)
Jelmer Ligtenberg (Heren Beloften)
Mart Nijhoff (Heren Beloften)
Jurre Nijhoff (C Divisie Noord-Oost Competitie)
Quinten Meerveld (C Divisie Noord-Oost Competitie)

The Art of Health

Annelies Verhorst-Passchier (Beloftendames)

Tjas

Coen Stellinga (Heren Beloften)
Jochem Kerssies (Heren Beloften)

Turner

Turner
Dieuwertje van Kalken (Dames Topdivisie)
Iris van der Stelt (Dames Topdivisie)
Lisa van der Geest (Dames Topdivisie)
Merel Bosma (Dames Topdivisie)

Van Lingen Skeelers en Schaatsen

Simone Veenstra (Beloftendames)

Vector

Vector
Cas van Trierum (Heren Beloften)
Jesper Koen (Heren Beloften)
Koen de Best (Heren Beloften)
Mark van der Hulst (Heren Beloften)

Wbb Dakkapellen / Greenwood-Liev

Henriek van Milligen (Heren Topdivisie)
Johan Knol (Heren Topdivisie)
Ruurd Dijkstra (Heren Topdivisie)
Edwin Korenberg (Heren Beloften)
Gijs Boer (Heren Beloften)
Jasper Bugter (Heren Beloften)
Rick van Hemert (Heren Beloften)

ZiuZ

Chiel Smit (Heren Beloften)
Jurrian Haasjes (Heren Beloften)
Kevin van der Horst (Heren Beloften)
Mark Prinsen (Heren Beloften)
Elisa Dul (Dames Topdivisie)
Kelly Schouten (Dames Topdivisie)
Maaike Verweij (Dames Topdivisie)
Marijke Groenewoud (Dames Topdivisie)