Schaatspeloton.nl - Kalender/Uitslagen
Datum
Datum
Tijd
Plaats
Land
Wedstrijd
Competitie
C
D
M
zo 29-09-2019
29-09
19:15
Utrecht
NED Nederland
Trainingsmarathon
zo 06-10-2019
06-10
19:15
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 1
Baancompetitie Utrecht
za 12-10-2019
12-10
20:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Marathon Cup 1
Oomssport Marathon Cup
zo 13-10-2019
13-10
19:15
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 2
Baancompetitie Utrecht
ma 14-10-2019
14-10
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 1
Baancompetitie Haarlem
wo 16-10-2019
16-10
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 1
Oosterhavenbokaal
wo 16-10-2019
16-10
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 1
Baancompetitie Amsterdam
vr 18-10-2019
18-10
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 1
Baancompetitie Alkmaar
vr 18-10-2019
18-10
22:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Marathon Cup 2
Oomssport Marathon Cup
za 19-10-2019
19-10
19:00
Tilburg
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 1
Regiocompetitie Zuid
za 19-10-2019
19-10
20:00
Nijmegen
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 1
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 20-10-2019
20-10
19:15
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 3
Baancompetitie Utrecht
ma 21-10-2019
21-10
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 1
Baancompetitie Heerenveen
wo 23-10-2019
23-10
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 2
Oosterhavenbokaal
wo 23-10-2019
23-10
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 1a
Baancompetitie Amsterdam
vr 25-10-2019
25-10
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 2
Baancompetitie Alkmaar
za 26-10-2019
26-10
20:00
Eindhoven
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 2
Regiocompetitie Zuid
zo 27-10-2019
27-10
17:30
Groningen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 1
Noord-Oost Competitie
zo 27-10-2019
27-10
19:30
Utrecht
NED Nederland
6-Banentoernooi 1
6-Banentoernooi
ma 28-10-2019
28-10
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 2
Baancompetitie Haarlem
wo 30-10-2019
30-10
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 3
Oosterhavenbokaal
wo 30-10-2019
30-10
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 2
Baancompetitie Amsterdam
vr 01-11-2019
01-11
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 3
Baancompetitie Alkmaar
za 02-11-2019
02-11
19:00
Tilburg
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 3
Regiocompetitie Zuid
za 02-11-2019
02-11
20:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Marathon Cup 3
Oomssport Marathon Cup
zo 03-11-2019
03-11
19:15
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 4
Baancompetitie Utrecht
ma 04-11-2019
04-11
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 2
Baancompetitie Heerenveen
wo 06-11-2019
06-11
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 4
Oosterhavenbokaal
wo 06-11-2019
06-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 2a
Baancompetitie Amsterdam
za 09-11-2019
09-11
20:00
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 4
Regiocompetitie Zuid
za 09-11-2019
09-11
20:00
Hoorn
NED Nederland
6-Banentoernooi 2
6-Banentoernooi
zo 10-11-2019
10-11
17:30
Enschede
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 2
Noord-Oost Competitie
zo 10-11-2019
10-11
19:15
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 5
Baancompetitie Utrecht
ma 11-11-2019
11-11
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 3
Baancompetitie Haarlem
wo 13-11-2019
13-11
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 5
Oosterhavenbokaal
wo 13-11-2019
13-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 3
Baancompetitie Amsterdam
vr 15-11-2019
15-11
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 4
Baancompetitie Alkmaar
vr 15-11-2019
15-11
22:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Marathon Cup 4
Oomssport Marathon Cup
za 16-11-2019
16-11
19:00
Deventer
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 2
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 17-11-2019
17-11
19:15
Utrecht
NED Nederland
Evert Kroonbokaal (Baancompetitie Utrecht 6)
Baancompetitie Utrecht
wo 20-11-2019
20-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 3a
Baancompetitie Amsterdam
vr 22-11-2019
22-11
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 5
Baancompetitie Alkmaar
za 23-11-2019
23-11
20:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Marathon Cup 5
Oomssport Marathon Cup
za 23-11-2019
23-11
20:30
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 5
Regiocompetitie Zuid
zo 24-11-2019
24-11
17:30
Leeuwarden
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 3
Noord-Oost Competitie
zo 24-11-2019
24-11
20:00
Haarlem
NED Nederland
6-Banentoernooi 3
6-Banentoernooi
zo 24-11-2019
24-11
20:15
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 7
Baancompetitie Utrecht
ma 25-11-2019
25-11
21:30
Haarlem
NED Nederland
Pepernotenmarathon (Baancompetitie Haarlem 4)
Baancompetitie Haarlem
wo 27-11-2019
27-11
20:00
Amsterdam
NED Nederland
Gewestelijk Kampioenschap Noord-Holland/Utrecht
Gewestelijk Kampioenschap
za 30-11-2019
30-11
18:30
Breda
NED Nederland
Gewestelijk Kampioenschap Noord-Brabant/Limburg/Zeeland
Gewestelijk Kampioenschap
za 30-11-2019
30-11
19:00
Deventer
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 3
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 01-12-2019
01-12
18:00
Alkmaar
NED Nederland
6-Banentoernooi 4
6-Banentoernooi
zo 01-12-2019
01-12
21:00
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 8
Baancompetitie Utrecht
ma 02-12-2019
02-12
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 3
Baancompetitie Heerenveen
wo 04-12-2019
04-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 4
Baancompetitie Amsterdam
vr 06-12-2019
06-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 6
Baancompetitie Alkmaar
za 07-12-2019
07-12
Geleen
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 6
Regiocompetitie Zuid
za 07-12-2019
07-12
20:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Marathon Cup 6
Oomssport Marathon Cup
zo 08-12-2019
08-12
Amsterdam
NED Nederland
Waterman Trofee
Omnium
zo 08-12-2019
08-12
17:30
Deventer
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 4
Noord-Oost Competitie
zo 08-12-2019
08-12
19:15
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 9
Baancompetitie Utrecht
ma 09-12-2019
09-12
21:30
Haarlem
NED Nederland
Kerstbrodenmarathon (Baancompetitie Haarlem 5)
Baancompetitie Haarlem
wo 11-12-2019
11-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 4a
Baancompetitie Amsterdam
vr 13-12-2019
13-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Koppelwedstrijd
vr 13-12-2019
13-12
22:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Marathon Cup 7
Oomssport Marathon Cup
za 14-12-2019
14-12
19:30
Enschede
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 4
Leisure World Regio Oostcompetitie
za 14-12-2019
14-12
20:30
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 7
Regiocompetitie Zuid
wo 18-12-2019
18-12
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 6
Oosterhavenbokaal
wo 18-12-2019
18-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 5
Baancompetitie Amsterdam
vr 20-12-2019
20-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 7
Baancompetitie Alkmaar
zo 22-12-2019
22-12
17:30
Heerenveen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 5
Noord-Oost Competitie
zo 22-12-2019
22-12
19:15
Utrecht
NED Nederland
Kampioenschap van Utrecht
vr 27-12-2019
27-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 8
Baancompetitie Alkmaar
za 28-12-2019
28-12
20:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Marathon Cup 8
Oomssport Marathon Cup
za 28-12-2019
28-12
20:30
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 8
Regiocompetitie Zuid
zo 29-12-2019
29-12
20:30
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 10
Baancompetitie Utrecht
zo 29-12-2019
29-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 5a
Baancompetitie Amsterdam
do 02-01-2020
02-01
20:00
Leeuwarden
NED Nederland
Gewestelijk Kampioenschap Friesland
Gewestelijk Kampioenschap
vr 03-01-2020
03-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 9
Baancompetitie Alkmaar
za 04-01-2020
04-01
19:00
Tilburg
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 9
Regiocompetitie Zuid
zo 05-01-2020
05-01
16:30
Leeuwarden
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 6
Noord-Oost Competitie
zo 05-01-2020
05-01
19:15
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 11
Baancompetitie Utrecht
zo 05-01-2020
05-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 6
Baancompetitie Amsterdam
ma 06-01-2020
06-01
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 6
Baancompetitie Haarlem
wo 08-01-2020
08-01
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 7
Oosterhavenbokaal
wo 08-01-2020
08-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 6a
Baancompetitie Amsterdam
za 11-01-2020
11-01
19:30
Enschede
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 5
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 12-01-2020
12-01
17:30
Deventer
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 7
Noord-Oost Competitie
zo 12-01-2020
12-01
20:00
Den Haag
NED Nederland
Gewestelijk Kampioenschap Zuid-Holland
Gewestelijk Kampioenschap
ma 13-01-2020
13-01
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 4
Baancompetitie Heerenveen
wo 15-01-2020
15-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
6-Banentoernooi 5
6-Banentoernooi
vr 17-01-2020
17-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 10
Baancompetitie Alkmaar
za 18-01-2020
18-01
20:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Marathon Cup 9
Oomssport Marathon Cup
za 18-01-2020
18-01
20:00
Eindhoven
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 10
Regiocompetitie Zuid
zo 19-01-2020
19-01
19:30
Haarlem
NED Nederland
6-Banentoernooi 6
6-Banentoernooi
zo 19-01-2020
19-01
21:00
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 12
Baancompetitie Utrecht
ma 20-01-2020
20-01
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 7
Baancompetitie Haarlem
wo 22-01-2020
22-01
19:00
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 8
Oosterhavenbokaal
wo 22-01-2020
22-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 7
Baancompetitie Amsterdam
vr 24-01-2020
24-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 11
Baancompetitie Alkmaar
ma 27-01-2020
27-01
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 5
Baancompetitie Heerenveen
wo 29-01-2020
29-01
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 9
Oosterhavenbokaal
wo 29-01-2020
29-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 7a
Baancompetitie Amsterdam
vr 31-01-2020
31-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 12
Baancompetitie Alkmaar
za 01-02-2020
01-02
19:00
Deventer
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 6
Leisure World Regio Oostcompetitie
za 01-02-2020
01-02
20:00
Eindhoven
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 11
Regiocompetitie Zuid
za 01-02-2020
01-02
20:00
Den Haag
NED Nederland
6-Banentoernooi 7
6-Banentoernooi
zo 02-02-2020
02-02
17:30
Groningen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 8
Noord-Oost Competitie
zo 02-02-2020
02-02
20:30
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 13
Baancompetitie Utrecht
ma 03-02-2020
03-02
21:30
Haarlem
NED Nederland
Worstenrace (Baancompetitie Haarlem 8)
Baancompetitie Haarlem
wo 05-02-2020
05-02
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 10
Oosterhavenbokaal
wo 05-02-2020
05-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 8
Baancompetitie Amsterdam
vr 07-02-2020
07-02
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 13
Baancompetitie Alkmaar
zo 09-02-2020
09-02
17:30
Heerenveen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 9
Noord-Oost Competitie
zo 09-02-2020
09-02
20:30
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 14
Baancompetitie Utrecht
wo 12-02-2020
12-02
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 11
Oosterhavenbokaal
wo 12-02-2020
12-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 8a
Baancompetitie Amsterdam
vr 14-02-2020
14-02
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 14
Baancompetitie Alkmaar
za 15-02-2020
15-02
20:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Marathon Cup Finale
Oomssport Marathon Cup
za 15-02-2020
15-02
20:00
Nijmegen
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 7
Leisure World Regio Oostcompetitie
ma 17-02-2020
17-02
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen Finale
Baancompetitie Heerenveen
ma 17-02-2020
17-02
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 9
Baancompetitie Haarlem
wo 19-02-2020
19-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Finale
Baancompetitie Amsterdam
zo 23-02-2020
23-02
17:30
Enschede
NED Nederland
Noord-Oost Competitie Finale
Noord-Oost Competitie
zo 23-02-2020
23-02
18:00
Alkmaar
NED Nederland
6-Banentoernooi 8
6-Banentoernooi
zo 23-02-2020
23-02
19:15
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht 15
Baancompetitie Utrecht
wo 26-02-2020
26-02
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal Finale
Oosterhavenbokaal
wo 26-02-2020
26-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Finale
Baancompetitie Amsterdam
vr 28-02-2020
28-02
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 15
Baancompetitie Alkmaar
vr 28-02-2020
28-02
22:00
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid Finale
Regiocompetitie Zuid
za 29-02-2020
29-02
20:00
Nijmegen
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie Finale
Leisure World Regio Oostcompetitie
za 29-02-2020
29-02
20:00
Hoorn
NED Nederland
6-Banentoernooi 9
6-Banentoernooi
ma 02-03-2020
02-03
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem Finale
Baancompetitie Haarlem
wo 04-03-2020
04-03
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Kampioenschap van Amsterdam
vr 06-03-2020
06-03
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar Finale
Baancompetitie Alkmaar
za 07-03-2020
07-03
20:00
Den Haag
NED Nederland
6-Banentoernooi Finale
6-Banentoernooi
zo 08-03-2020
08-03
20:30
Utrecht
NED Nederland
Baancompetitie Utrecht Finale
Baancompetitie Utrecht
ma 09-03-2020
09-03
20:00
Haarlem
NED Nederland
Kampioenschap van Haarlem