Schaatspeloton.nl - Nieuws - Milatz en Velzenboer versterken Edso/Blue-Dune

Milatz en Velzenboer versterken Edso/Blue-Dune

geplaatst donderdag 13 maart 2014 om 23:11:14 op Schaatspeloton.nl

De nummers één en twee van het 6-Banentoernooi Liesbeth Milatz en Kirsten Velzeboer zullen volgend seizoen in het landelijke peloton uitkomen voor Edso/Blue-Dune. Milatz en Velzeboer voegen zich bij Melissa de Boer en Inge Ruth Visser die dit seizoen al voor de formatie van ploegleiders Cees Roemer en Suzanne Mulder uitkwamen. De formatie is overigens opzoek na een nieuwe hoofdsponsor nadat Edso ba vele jaren besloten heeft te stoppen.

"We zijn als ploeg erg blij dat deze twee talenten voor ons team hebben gekozen en hebben het volste vertrouwen in hun overstap naar het landelijk peloton." aldus Suzanne Mulder. "Bij onze ploeg kunnen zij zich in alle rust ontwikkelen."

Het team van ploegleider Cees Roemer en Suzanne Mulder moet wel op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor, Edso Software heeft na vele jaren besloten te stoppen. Co-sponsor Blue-Dune zal het team wel blijven ondersteunen.