Schaatspeloton.nl - Ploegen

AB Transport Group


Chris Huizinga (Heren Topdivisie)
Erik Jan Kooiman (Heren Topdivisie)
Ewen Fernandez (Heren Topdivisie)
KC Boutiette (Heren Topdivisie)
Niels Mesu (Heren Topdivisie)
Olivier Jean (Heren Topdivisie)
Jordan Belchos (Heren Beloften)

AB Vakwerk


Christiaan Hoekstra (Heren Topdivisie)
Fabio Francolini (Heren Topdivisie)
Gary Hekman (Heren Topdivisie)
Jan van Loon (Heren Topdivisie)
Rick Smit (Heren Topdivisie)
Sam Boon (Heren Topdivisie)
Gerco van de Beek (Heren Beloften)
Remon Vos (Heren Beloften)
Harm van der Meulen (Masters Noord-Oost Competitie)

ACE

Gerard Nijgh (Heren Beloften)
Kevin Floris (Heren Beloften)
Luis Veen (Heren Beloften)
Martijn de Groot (Heren Beloften)
Akke Pronk (Dames Topdivisie)
Dieuwertje van Kalken (Dames Topdivisie)
Eva van den Born (Dames Topdivisie)
Lieke Mossinkoff (Dames Topdivisie)
Marieke van Ede (Dames 6-Banentoernooi)

Adviesburo Harry de Wolff

Bouwe Kuin (Heren Beloften)
Hendrik Poelstra (Heren Beloften)
Jelmer Looijesteijn (Heren Beloften)
Max van Boxel (Heren Beloften)

Agritrader Schaatsteam

Arjan Elferink (Masters Noord-Oost Competitie)
Chris van der Vegt (Masters Noord-Oost Competitie)
Jeroen Sienot (Masters Noord-Oost Competitie)

Artecef

Anne Tauber (Dames Topdivisie)
Lisanne Buurman (Dames Topdivisie)
Marianne van Leeuwen (Dames Topdivisie)
Viviana Rodríguez Rojas (Dames Topdivisie)

Bauerfeind

Koen Klinkhamer (Heren Beloften)
Roy Frinking (Heren Beloften)
Ruud van Egmond (Heren Beloften)
Sjors Spaargaren (Heren Beloften)

Bert Franken Ontwerp en Realisatie / Mooist.nl

Henriek van Milligen (Heren Beloften)

BEYOND


Beau Wagemaker (Dames Topdivisie)
Lilian Temmink (Dames Topdivisie)
Roza Blokker (Dames Topdivisie)
Robin van Leeuwen (Dames 6-Banentoernooi)

BlueDune/RekenService


Eva Buurman (Dames Topdivisie)
Floor Peters (Dames Topdivisie)
Liesbeth Milatz (Dames Topdivisie)
Moniek van Linden (Dames Topdivisie)
Floor Besteman (Dames 6-Banentoernooi)
Roos Tabak (Dames 6-Banentoernooi)

Bouw & Techniek


Bart de Vries (Heren Topdivisie)
Bart Mol (Heren Topdivisie)
Mats Stoltenborg (Heren Topdivisie)
Remco Schouten (Heren Topdivisie)
Robert Post (Heren Topdivisie)
Sjaak Schipper (Heren Topdivisie)

BTF

Clarissa van Maaren (Dames Topdivisie)
Jennienke Kamphuis (Dames Topdivisie)
Manon Dol (Dames Topdivisie)
Maud Wijtkamp (Dames Topdivisie)
Eva Riemersma-van Rheenen (Dames 6-Banentoernooi)

CENNED


Aggie Walsma (Dames Topdivisie)
Ankie Ytsma (Dames Topdivisie)
Laura van Ramshorst (Dames Topdivisie)
Nienke Smit (Dames Topdivisie)
Maya de Jong (Dames Noord-Oost Competitie)

De Haan Westerhoff


Erwin Mesu (Heren Topdivisie)
Jouke Hoogeveen (Heren Topdivisie)
Leander van der Geest (Heren Topdivisie)
Luc ter Haar (Heren Topdivisie)
Robert van Dalen (Heren Topdivisie)
Timo Verkaaik (Heren Topdivisie)

Distil

Carlijn Achtereekte (Dames Topdivisie)
Floortje Mackaij (Dames Topdivisie)
Marije Joling (Dames Topdivisie)
Marleen Molenaar (Dames Topdivisie)
Kirsten Joustra (Dames Noord-Oost Competitie)

Dolco verhuur

André Bos (Masters Noord-Oost Competitie)

Douma Staal

Boyan Bakhuizen (Heren Beloften)
Engbert de Vegt (Heren Beloften)
Ian van Zutphen (Heren Beloften)

Drost Letselschade

Jasper Lammerink (Heren Beloften)

Egbert Egberts/PTH Groep

Annemarie Vriend (Dames Topdivisie)
Marlous Hoogeveen (Dames Topdivisie)
Nynke Pellikaan (Dames Topdivisie)
Vera Otten (Dames Topdivisie)
Janinka van Weperen (Dames Noord-Oost Competitie)
Wendy Looijenga (Dames Noord-Oost Competitie)

Fietsen en Koffie

Pepijn van der Vinne (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Forte Development


Elsemieke van Maaren (Dames Topdivisie)
Femke Markus (Dames Topdivisie)
Hendrika Sinnema (Dames Topdivisie)
Loes Adegeest (Dames Topdivisie)
Arianna Pruisscher (Dames Noord-Oost Competitie)

Forte Schaatsteam

Sander Iwema (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Forte Sportswear


Casper de Gier (Heren Beloften)
Chiel Smit (Heren Beloften)
Jos Bouw (Heren Beloften)
Marco Hagedoorn (Heren Beloften)
Jorrit van de Kant (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Gelasta vloeren


Eva Lagrange (Dames Topdivisie)
Jade van der Molen (Dames Topdivisie)
Rachelle van de Griek (Dames Topdivisie)
Sanne van der Schaar (Dames Topdivisie)
Aveline Hijlkema (Dames Noord-Oost Competitie)

Gewest Fryslân

Annemarie Boer (Dames Topdivisie)
Manon Kamminga (Dames Topdivisie)
Miranda Dekker (Dames Topdivisie)
Yvonne Nauta (Dames Topdivisie)

Groenehartsport.nl

Mark van der Hulst (Heren Beloften)
Niels Overvoorde (Heren Beloften)
Rik Qualm (Heren Beloften)
Sjors van der Meer (Heren Beloften)

Haijma Stiens

Klaas van der Wal (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Heins Schaatsshop

Jasper Bugter (Heren Beloften)
Frans Bugter (Masters Noord-Oost Competitie)
Gijs Gjaltema (Masters Noord-Oost Competitie)
Patrick Degens (Masters Noord-Oost Competitie)

Hoeke-groen/W. de Graaf/Alugoot

Roel van der Stelt (Heren Beloften)

iM FARMING


Andrea de Jong (Dames Topdivisie)
Elske Lenis (Dames Topdivisie)
Janneke Elzinga (Dames Topdivisie)
Kirsten Velzeboer (Dames Topdivisie)
Hilde-Marije Dijkstra (Dames Noord-Oost Competitie)

KOGA

Anneke Peters (Dames Topdivisie)
Britt Tjalma (Dames Topdivisie)
Carla Ketellapper-Zielman (Dames Topdivisie)
Daniëlle Bekkering (Dames Topdivisie)

KPMS Bouwadvies

Johannes de Groot (Masters Noord-Oost Competitie)

Lasaulec


Jan Korenberg (Heren Topdivisie)
Jordy Harink (Heren Topdivisie)
Mart Bruggink (Heren Topdivisie)
Pim Cazemier (Heren Topdivisie)
Robin Snoek (Heren Topdivisie)
Sjoerd den Hertog (Heren Topdivisie)
Corina Strikwerda (Dames Topdivisie)
Janneke Ensing (Dames Topdivisie)
Kimberly Muusse (Dames Topdivisie)
Ria Westenbroek (Dames Topdivisie)

Leontienhuis


Dominique van der Stelt (Dames Topdivisie)
Eline van den Pol (Dames Topdivisie)
Ilona Grandia (Dames Topdivisie)
Janita Willems-Crediet (Dames Topdivisie)
Gerline Crediet (Dames Noord-Oost Competitie)
Karen Teuling (Dames Regiocompetitie Zuid)

LottoNL-Jumbo

Alexis Contin (Heren Topdivisie)
Douwe de Vries (Heren Topdivisie)
Kjeld Nuis (Heren Topdivisie)
Patrick Roest (Heren Topdivisie)
Sven Kramer (Heren Topdivisie)

Man & Mach


Daan Besteman (Heren Topdivisie)
Johan Knol (Heren Topdivisie)
Jorjan Jorritsma (Heren Topdivisie)
Marco van der Tuin (Heren Topdivisie)
Ronald Kruijer (Heren Topdivisie)
Kevin Hoekstra (Heren Beloften)

Marino

Maarten van der Salm (Heren Beloften)
Mitchel Zijp (Heren Beloften)
Roy van Es (Heren Beloften)
Thijs van Meurs (C Divisie 6-Banentoernooi)

Mastermind

Emma Engbers (Dames Topdivisie)
Imke Hermans (Dames Topdivisie)
Jessica Merkens (Dames Topdivisie)
Kristine Wijdenes (Dames Topdivisie)
Denise van der Hulst (Dames 6-Banentoernooi)

Minigadgets.nl

Niek Overkamp (C Divisie Noord-Oost Competitie)
Tim Jansen (C Divisie Noord-Oost Competitie)

MKBasics.nl

Francesca Lollobrigida (Dames Topdivisie)
Iris van der Stelt (Dames Topdivisie)
Lisa van der Geest (Dames Topdivisie)
Merel Bosma (Dames Topdivisie)

Naturalicious

Jeroen Janissen (Heren Beloften)
Joeri Klous (Heren Beloften)
Roy Mulder (Heren Beloften)
Victor Ramler (Heren Beloften)
Danielle Ootes (Dames Topdivisie)
Esther Kiel (Dames Topdivisie)
Simone Warmerdam (Dames Topdivisie)

Newspeed

Jasmijn Visser (Dames Noord-Oost Competitie)

Okay Fashion & Jeans


Crispijn Ariëns (Heren Topdivisie)
Frank Vreugdenhil (Heren Topdivisie)
Ingmar Berga (Heren Topdivisie)
Marcel van Ham (Heren Topdivisie)
Robert Bovenhuis (Heren Topdivisie)
Bart Hoolwerf (Heren Beloften)
Jasper Bovenhuis (Heren Beloften)

Opleidingsteam Palet Schilderwerken


Annet Noppert (Dames Noord-Oost Competitie)
Daphne Alderts (Dames Noord-Oost Competitie)
Demi van Benthem (Dames Noord-Oost Competitie)
Sterre Jonkers (Dames Noord-Oost Competitie)

Ormer ICT

Arjan Kramer (Heren Beloften)
Danny Stam (Heren Beloften)
Joerec Cijsouw (Heren Beloften)
Wabe de Rooij (C Divisie 6-Banentoernooi)

Palet Schilderwerken


Elma de Vries (Dames Topdivisie)
Imke Vormeer (Dames Topdivisie)
Ineke Dedden (Dames Topdivisie)
Nicky van Leeuwen (Dames Topdivisie)

Port of Amsterdam/SKITS

Bart van der Vlugt (Heren Topdivisie)
Christoffel Hendriks (Heren Topdivisie)
Erik Valent (Heren Topdivisie)
Johan Hendriks (Heren Topdivisie)
Tijs van der Steen (Heren Topdivisie)
Cas van Trierum (Heren Beloften)
Koen de Best (Heren Beloften)
Mark van der Harst (Heren Beloften)
Niels Immerzeel (Heren Beloften)
Anna Lof (Dames Topdivisie)
Ellen de Waard (Dames Topdivisie)
Esmee Visser (Dames Topdivisie)
Heidi Snoek (Dames Topdivisie)
Anneleen Zijl (Dames 6-Banentoernooi)

Royal A-ware


Arjan Stroetinga (Heren Topdivisie)
Bob de Vries (Heren Topdivisie)
Evert Hoolwerf (Heren Topdivisie)
Jorrit Bergsma (Heren Topdivisie)
Simon Schouten (Heren Topdivisie)
Carien Kleibeuker (Dames Topdivisie)
Heather Richardson-Bergsma (Dames Topdivisie)
Irene Schouten (Dames Topdivisie)

Schaatscentrum Oosterhaven

Albert Bakker (Masters Noord-Oost Competitie)
Jacob Drenth (Masters Noord-Oost Competitie)

Schaatsinstituut

Edwin Korenberg (Heren Beloften)
Jan Hamers (Heren Beloften)
Jesse Vriend (Heren Beloften)
Ruud Slagter (Heren Beloften)

Selecteq/Scheuvelhuuske Jan Mein

Bas Ludemann (Masters Noord-Oost Competitie)
Edwin Mellema (Masters Noord-Oost Competitie)
Jan Mein (Masters Noord-Oost Competitie)
Jo Huitzing (Masters Noord-Oost Competitie)

Sinnema Advocatuur & Meditat

Sietse Sinnema (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Skate4AIR


Axel Koopman (Heren Topdivisie)
Christiaan Grigoleit (Heren Topdivisie)
Peter van de Pol (Heren Topdivisie)
Roelof Koops (Heren Topdivisie)
Simon Borsen (Heren Topdivisie)
Stefan Wolffenbuttel (Heren Topdivisie)
Sjoerd Leemrijse (Heren Beloften)
Swen Faber (Heren Beloften)
Wop van Cappelle (Heren Beloften)

SKITS

Paul Montauban (C Divisie 6-Banentoernooi)

Smit Consultancy B.V.


Leon van Alstede (Heren Beloften)
Thomas Geerdinck (Heren Beloften)

Spindl Speed Skating


Brian Geronazzo (Heren Beloften)
Daniel Niero (Heren Beloften)
Jeffrey Kors (Heren Beloften)
Ruben Kieftenburg (Heren Beloften)

Sportland Hasselt & Lindenhol

Sven Maris (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Sportvrouw.com - Monalyse

Jane Ravestein (Dames Topdivisie)
José Boots (Dames Topdivisie)
Margo van de Merwe (Dames Topdivisie)
Tessa Witteman (Dames Topdivisie)

Stehmann


Anton Ketellapper (Heren Beloften)
Arjen van der Kieft (Heren Beloften)
Hugo Heijnen (Heren Beloften)
Robbert Mekelenkamp (Heren Beloften)

Steigerplank.com

Elena Møller-Rigas (Dames Topdivisie)
Giulia Lollobrigida (Dames Topdivisie)
Sharon Hendriks (Dames Topdivisie)

Stouwdam Sport

Hans van de Wetering (Masters Noord-Oost Competitie)

Stouwdam.nl


Elwin Hulsink (Heren Beloften)
Emiel de Groot (Heren Beloften)
Kars Jansman (Heren Beloften)
Tossa Heesen (Heren Beloften)
Jelmer van Vilsteren (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Team ECEZG

Daan Koning (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Team Frysk

Corina Dijkstra (Dames Noord-Oost Competitie)
Gemma Cooper (Dames Noord-Oost Competitie)
Marijke Groenewoud (Dames Noord-Oost Competitie)

Tjellens

Jorrit Extercatte (C Divisie Noord-Oost Competitie)

TLB/Skateboulevard


Kay Schipper (Heren Beloften)
Rick Schipper (Heren Beloften)
Ronald Haasjes (Heren Beloften)
Theo Ligthart (Heren Beloften)

Uplus

Berber Vonk (Dames Topdivisie)
Bianca Bakker (Dames Topdivisie)
Chantal Hendriks (Dames Topdivisie)
Inge Mostert (Dames Topdivisie)

Vakantieplaya.nl/Nedflex


Eline Verhagen (Dames Topdivisie)
Loesanne van der Geest (Dames Topdivisie)
Michelle de Bruijn (Dames Topdivisie)
Tjilde Bennis (Dames Topdivisie)

Van den Hoogen Tegels & Sanitair Natuursteen

Adriaan Janssen (Heren Beloften)
Jasper van Mierle (Heren Beloften)
Luuc Bugter (Heren Beloften)
Thomas Kruk (Heren Beloften)
Gijs Boer (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Victorie

Bart Swings (Heren Topdivisie)
Dmitri Babenko (Heren Topdivisie)
Gerwin Smit (Heren Topdivisie)
Ruurd Dijkstra (Heren Topdivisie)
Willem Hoolwerf jr. (Heren Topdivisie)
Josh Capponi (Heren Beloften)

VSSNederland.nl

Roderick Jansma (C Divisie Noord-Oost Competitie)

Weissensee4kids

Arno Broekhuis (Masters Noord-Oost Competitie)
Kurt van de Nes (Masters Noord-Oost Competitie)

Yerseke

Laurent Janse (Heren Beloften)
Rico van Damme (Heren Beloften)

Zaes

Arn Botman (C Divisie 6-Banentoernooi)
Janno Botman (C Divisie 6-Banentoernooi)
Jordy van Workum (C Divisie 6-Banentoernooi)
Yves Vergeer (C Divisie 6-Banentoernooi)

ZiuZ

Bianca Roosenboom (Dames Topdivisie)
Birgit Witte (Dames Topdivisie)
Kelly Schouten (Dames Topdivisie)
Leonie Lubbinge (Dames Topdivisie)