Royal A-ware/Fonterra Marathon (KPN Marathon Cup 15)

Heerenveen, 16 januari 2016

Heren
Dames Beloften

125 ronden
1:02:45uur (gem. 30,1sec) 47,8km/h

Wedstrijdverslag:
Winst Hekman na diskwalificatie Contin vanwege ongeoorloofde steun in finale

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A92Gary HekmanNED Nederland Team Van Werven35,1
2A53Fabio FrancoliniITA Italië Schaatsteam Bouw & Techniek29
3A82Sjoerd den HertogGroningenNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg24
4A38Simon SchoutenNED Nederland Royal A-ware/Fonterra20
5A48Robert PostNED Nederland Schaatsteam Bouw & Techniek17
6A05Ingmar BergaHoogeveenNED Nederland Royal A-ware/Fonterra15
7A69Frank VreugdenhilNED Nederland Okay Fashion & Jeans14
8A35Niels MesuNED Nederland Team Tjolk13
9A34Jan van LoonNED Nederland AB Vakwerk Schaatsteam12
10A76Jan BlokhuijsenNED Nederland Team Stressless11
11A21Evert HoolwerfNED Nederland Team Tjolk10
12Douwe de VriesNED Nederland9
13A86Johan HendriksNED Nederland Team Haven Amsterdam/SKITS8
14A54Ronald KruijerHeerenveenNED Nederland Team Man&Mach7
15A55Bart MolNED Nederland Schaatsteam Bouw & Techniek6
16A16Erik ValentAmstelveenNED Nederland Team Haven Amsterdam/SKITS5
17A72Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Team Skate4AIR4
18A14Marcel van HamNED Nederland Okay Fashion & Jeans3
19A13Jorrit BergsmaAldeboarnNED Nederland Royal A-ware/Fonterra2
20A64Christoffel HendriksNED Nederland Team Haven Amsterdam/SKITS1
21A42Jan KorenbergNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg
22A94Erwin MesuNED Nederland Team De Haan Westerhoff
23A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Team Haven Amsterdam/SKITS
24A87Luc ter HaarNED Nederland Team De Haan Westerhoff
25A12Sam BoonNED Nederland AB Vakwerk Schaatsteam
26A49Thom van BeekNED Nederland Team Van Werven
27A66Jordy HarinkRouveenNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg
28A46Pim CazemierNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg
29A10Willem Hoolwerf jr.NED Nederland Team Tjolk
30A77Robert BovenhuisNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg
31A39Bart SwingsBEL België Team Stressless
32A44Mats StoltenborgHoofddorpNED Nederland Team Tjolk
33A22Johan KnolMidwoldeNED Nederland Team Man&Mach
34A62Jouke HoogeveenAmsterdamNED Nederland Team De Haan Westerhoff
35A93Peter van de PolNED Nederland Team Skate4AIR
36A67Daan BestemanGroningenNED Nederland Team Man&Mach
37A68Marco van der TuinNED Nederland Team Man&Mach
999A63Alexis ContinFRA Frankrijk Royal A-ware/FonterraDQ
999A01Bob de VriesHauleNED Nederland Royal A-ware/FonterraDQ

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1A48Robert PostNED Nederland Schaatsteam Bouw & Techniek20,1
2A21Evert HoolwerfNED Nederland Team Tjolk19
3A42Jan KorenbergNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg18
4A87Luc ter HaarNED Nederland Team De Haan Westerhoff17
5A66Jordy HarinkRouveenNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg16
6A10Willem Hoolwerf jr.NED Nederland Team Tjolk15
7A44Mats StoltenborgHoofddorpNED Nederland Team Tjolk14
8A67Daan BestemanGroningenNED Nederland Team Man&Mach13
9A68Marco van der TuinNED Nederland Team Man&Mach12

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A05Ingmar BergaHoogeveenNED Nederland Royal A-ware/Fonterra286,1
2A48Robert PostNED Nederland Schaatsteam Bouw & Techniek223
3A21Evert HoolwerfNED Nederland Team Tjolk222,1
4A49Thom van BeekNED Nederland Team Van Werven213
5A35Niels MesuNED Nederland Team Tjolk189
6A69Frank VreugdenhilNED Nederland Okay Fashion & Jeans187,1
7A01Bob de VriesHauleNED Nederland Royal A-ware/Fonterra183,2
8A92Gary HekmanNED Nederland Team Van Werven177,4
9A55Bart MolNED Nederland Schaatsteam Bouw & Techniek170
10A88Crispijn AriënsWolvegaNED Nederland Team Van Werven166,1
11A53Fabio FrancoliniITA Italië Schaatsteam Bouw & Techniek159
12A38Simon SchoutenNED Nederland Royal A-ware/Fonterra154
13A82Sjoerd den HertogGroningenNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg152,1
14A44Mats StoltenborgHoofddorpNED Nederland Team Tjolk151
15A62Jouke HoogeveenAmsterdamNED Nederland Team De Haan Westerhoff116
16A63Alexis ContinFRA Frankrijk Royal A-ware/Fonterra108
17A34Jan van LoonNED Nederland AB Vakwerk Schaatsteam96
18A13Jorrit BergsmaAldeboarnNED Nederland Royal A-ware/Fonterra82,1
19A91Bart de VriesEesveenNED Nederland Schaatsteam Bouw & Techniek79,1
20A77Robert BovenhuisNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg74
21A14Marcel van HamNED Nederland Okay Fashion & Jeans72
22A54Ronald KruijerHeerenveenNED Nederland Team Man&Mach66
23A39Bart SwingsBEL België Team Stressless62,1
24A42Jan KorenbergNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg56
25A30Leander van der GeestNED Nederland Okay Fashion & Jeans56
26A16Erik ValentAmstelveenNED Nederland Team Haven Amsterdam/SKITS53
27A57Timo VerkaaikGoudaNED Nederland Okay Fashion & Jeans47
28A86Johan HendriksNED Nederland Team Haven Amsterdam/SKITS45
29A15Arjan StroetingaNED Nederland Royal A-ware/Fonterra40
30A31Robert van DalenGiessenNED Nederland Team De Haan Westerhoff37
31A93Peter van de PolNED Nederland Team Skate4AIR33
32A46Pim CazemierNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg30
33A10Willem Hoolwerf jr.NED Nederland Team Tjolk21
34A06Jan Maarten HeidemanNED Nederland Team Haven Amsterdam/SKITS20
35A76Jan BlokhuijsenNED Nederland Team Stressless16
36A94Erwin MesuNED Nederland Team De Haan Westerhoff15
37A64Christoffel HendriksNED Nederland Team Haven Amsterdam/SKITS13
38A72Axel KoopmanHeemskerkNED Nederland Team Skate4AIR12
39A36Bart van der VlugtHoofddorpNED Nederland Team Haven Amsterdam/SKITS11
40Douwe de VriesNED Nederland9
41A68Marco van der TuinNED Nederland Team Man&Mach8
42A40Ruben WieberdinkNED Nederland AB Vakwerk Schaatsteam8
43A89Rick SmitNED Nederland Team Van Werven8
44A87Luc ter HaarNED Nederland Team De Haan Westerhoff7
45A22Johan KnolMidwoldeNED Nederland Team Man&Mach4
46B32Sjaak SchipperNED Nederland Schaatsteam Bouw & Techniek4
47A41Robin SnoekNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg4
48A66Jordy HarinkRouveenNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg3
49A95Stefan WolffenbuttelNigtevechtNED Nederland Team De Haan Westerhoff1
50A25Remco SchoutenNED Nederland Okay Fashion & Jeans1
51A74Roelof KoopsNED Nederland Team Skate4AIR1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1A48Robert PostNED Nederland Schaatsteam Bouw & Techniek295,5
2A44Mats StoltenborgHoofddorpNED Nederland Team Tjolk254,3
3A21Evert HoolwerfNED Nederland Team Tjolk241,7
4A42Jan KorenbergNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg192
5A10Willem Hoolwerf jr.NED Nederland Team Tjolk183
6A66Jordy HarinkRouveenNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg171
7A68Marco van der TuinNED Nederland Team Man&Mach164
8A40Ruben WieberdinkNED Nederland AB Vakwerk Schaatsteam103
9A87Luc ter HaarNED Nederland Team De Haan Westerhoff95
10A25Remco SchoutenNED Nederland Okay Fashion & Jeans89
11A67Daan BestemanGroningenNED Nederland Team Man&Mach88
12A95Stefan WolffenbuttelNigtevechtNED Nederland Team De Haan Westerhoff74
13A41Robin SnoekNED Nederland CRV-Interfarms Schaatsploeg32
14A28Peter DuitsNED Nederland AB Vakwerk Schaatsteam29