Kloosterboer Marathon (KPN Marathon Cup 8)

Hoorn, 30 november 2013

Top Divisie
Dames
Eerste Divisie

70 ronden
0:39:29uur (gem. 33,8sec) 42,5km/h

Wedstrijdverslag:
Irene Schouten wint voor eigen publiek Kloosterboer Marathon

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1D80Irene SchoutenAndijkNED Nederland Project 201825,1
2D02Janneke EnsingNED Nederland Team Schaats Hart21
3D76Mariska HuismanNED Nederland Beter open haard hout18
4D13Carla Ketellapper-ZielmanNED Nederland Palet Schilderwerken17
5D12Bianca RoosenboomNED Nederland Team Renault16
6D90Foske Tamar van der WalNED Nederland Team Okkinga Communicatie15
7D18Lisanne SoemantaNED Nederland Beter open haard hout14
8D41Maria SterkNED Nederland Team Schaats Hart13
9D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl12
10D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind11
11D04Corina StrikwerdaNED Nederland Lasaulec10
12D44Yvonne SpigtNED Nederland Steigerplank.com9
13D05Daniƫlle Lissenberg-BekkeringAlmereNED Nederland Team Renault8
14D53Kimberly MuusseNED Nederland MKBasics.nl7
15D87Elma de VriesNED Nederland MKBasics.nl6
16D01Birgit WitteNED Nederland CENNED5
17D11Sharon HendriksNED Nederland Team Renault4
18D57Annemarie BoerNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie3
19D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec2
20D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 20181
21D81Lucy Hutten-WittemanNED Nederland Free-Wheel
22D20Aggie WalsmaNED Nederland de Goudse Verzekeringen
23D83Mariet BakkerNED Nederland Lasaulec
24D48Jessica MerkensNED Nederland Mastermind
25D59Imke HermansNED Nederland de Goudse Verzekeringen
26D58Geertruida van WonderenNED Nederland Free-Wheel
27D07Dominique van der SteltNED Nederland Artecef
28D03Linda BouwensNED Nederland Team Okkinga Communicatie
29D29Maud WijtkampNED Nederland de Goudse Verzekeringen
30D93Imke VormeerHeerenveenNED Nederland Palet Schilderwerken
31D19Ineke DeddenWanneperveenNED Nederland Palet Schilderwerken
32D78Kristine WijdenesNED Nederland Steigerplank.com
33D23Anneke PetersNED Nederland Koga Schaatsteam
34D73Marleen MolenaarNED Nederland Koga Schaatsteam
35D82Cindy VergeerNED Nederland Beter open haard hout
36D42Ankie YtsmaLeeuwardenNED Nederland Team Egbert Egberts
37D52Marieke Dohle-van HoekNED Nederland de Goudse Verzekeringen
38D75Lisanne BuurmanWervershoofNED Nederland Steigerplank.com
39D92Jane RavesteinNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie
40D30Leonie LubbingeNED Nederland Team Schaats Hart
41D50Astrid de GraafNED Nederland ACE Team
42D43Zoey van den BoschNED Nederland Mastermind
43D51Britt van den BoogertNED Nederland Free-Wheel
44D61Anne-Carine van AbeelenNED Nederland Artecef
45D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout
46D33Simone OudNED Nederland Edso/Blue Dune
47D31Marlies ter BekkeNED Nederland Koga Schaatsteam
48D66Margo van de MerweNED Nederland Team Schaats Hart
49D47Ellen de WaardNED Nederland Inbouwcentrum Grandia/Waeco
50D86Eva Riemersma-van RheenenBergschenhoekNED Nederland Koga Schaatsteam

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1D80Irene SchoutenAndijkNED Nederland Project 201825,1
2D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl21
3D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind18
4D11Sharon HendriksNED Nederland Team Renault17
5D57Annemarie BoerNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie16
6D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec15
7D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 201814
8D48Jessica MerkensNED Nederland Mastermind13
9D07Dominique van der SteltNED Nederland Artecef12
10D19Ineke DeddenWanneperveenNED Nederland Palet Schilderwerken11
11D78Kristine WijdenesNED Nederland Steigerplank.com10
12D75Lisanne BuurmanWervershoofNED Nederland Steigerplank.com9
13D43Zoey van den BoschNED Nederland Mastermind8
14D51Britt van den BoogertNED Nederland Free-Wheel7
15D61Anne-Carine van AbeelenNED Nederland Artecef6
16D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout5
17D33Simone OudNED Nederland Edso/Blue Dune4

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1D02Janneke EnsingNED Nederland Team Schaats Hart207,2
2D76Mariska HuismanNED Nederland Beter open haard hout203
3D90Foske Tamar van der WalNED Nederland Team Okkinga Communicatie181
4D80Irene SchoutenAndijkNED Nederland Project 2018131,4
5D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout117
6D41Maria SterkNED Nederland Team Schaats Hart106
7D87Elma de VriesNED Nederland MKBasics.nl106
8D26Carien KleibeukerNED Nederland MKBasics.nl97,1
9D12Bianca RoosenboomNED Nederland Team Renault91
10D93Imke VormeerHeerenveenNED Nederland Palet Schilderwerken89
11D44Yvonne SpigtNED Nederland Steigerplank.com80,1
12D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl68
13D13Carla Ketellapper-ZielmanNED Nederland Palet Schilderwerken65
14D97Rixt MeijerNED Nederland Palet Schilderwerken63
15D66Margo van de MerweNED Nederland Team Schaats Hart61
16D53Kimberly MuusseNED Nederland MKBasics.nl60
17D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 201852
18D01Birgit WitteNED Nederland CENNED45
19D18Lisanne SoemantaNED Nederland Beter open haard hout43
20D11Sharon HendriksNED Nederland Team Renault43
21D20Aggie WalsmaNED Nederland de Goudse Verzekeringen32
22D92Jane RavesteinNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie32
23D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind27
24D05Daniƫlle Lissenberg-BekkeringAlmereNED Nederland Team Renault22
25D82Cindy VergeerNED Nederland Beter open haard hout19
26D81Lucy Hutten-WittemanNED Nederland Free-Wheel18
27D04Corina StrikwerdaNED Nederland Lasaulec17
28D03Linda BouwensNED Nederland Team Okkinga Communicatie17
29D29Maud WijtkampNED Nederland de Goudse Verzekeringen17
30D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec15
31D59Imke HermansNED Nederland de Goudse Verzekeringen11
32D55Marleen ElstgeestNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie11
33D75Lisanne BuurmanWervershoofNED Nederland Steigerplank.com8
34D84Lillian van HaasterNED Nederland ACE Team7
35D85Heleen van VlietNED Nederland ACE Team4
36D57Annemarie BoerNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie3
37D42Ankie YtsmaLeeuwardenNED Nederland Team Egbert Egberts3
38D23Anneke PetersNED Nederland Koga Schaatsteam2
39D73Marleen MolenaarNED Nederland Koga Schaatsteam2
40D78Kristine WijdenesNED Nederland Steigerplank.com1
41D30Leonie LubbingeNED Nederland Team Schaats Hart1

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout196,2
2D80Irene SchoutenAndijkNED Nederland Project 2018149,5
3D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl146,1
4D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 2018127
5D11Sharon HendriksNED Nederland Team Renault124
6D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec117
7D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind109
8D07Dominique van der SteltNED Nederland Artecef102
9D78Kristine WijdenesNED Nederland Steigerplank.com101
10D75Lisanne BuurmanWervershoofNED Nederland Steigerplank.com86
11D43Zoey van den BoschNED Nederland Mastermind73
12D19Ineke DeddenWanneperveenNED Nederland Palet Schilderwerken52
13D48Jessica MerkensNED Nederland Mastermind41
14D33Simone OudNED Nederland Edso/Blue Dune28
15D57Annemarie BoerNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie25
16D51Britt van den BoogertNED Nederland Free-Wheel25
17D61Anne-Carine van AbeelenNED Nederland Artecef22
18D60Eline BennisNED Nederland Mastermind20
19D16Margryt GerritsmaNED Nederland CENNED13
20D69Melissa de BoerNED Nederland Edso/Blue Dune10
21D77Eva BuurmanNED Nederland Edso/Blue Dune8
22D71Akke PronkNED Nederland Artecef5
23D22Annemarie PasveerNED Nederland CENNED3

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 Team Schaats Hart 716
2 MKBasics.nl 676
3 Beter Open Haard Hout672
4 Team Renault 535
5 Palet Schilderwerken 501
6 Project 2018 431
7 Team Okkinga Communicatie 407
8 de Goudse Verzekeringen 405
9 Steigerplank.com 353
10 Lasaulec 341
11Team J.M.A. 248
12 Mastermind 227
13 Cenned 208
14 Free-Wheel 180
15 Koga Schaatsteam 157
16 Artecef 123
17 ACE Team 107
18 Team Egbert Egberts 92
19 Inbouwcentrum Grandia/Waeco 23
20Team Langebaan 14
21 Edso/Blue Dune 9