IJsselcup Marathon (KPN Marathon Cup 3)

Deventer, 26 oktober 2013

Top Divisie
Dames
Eerste Divisie

70 ronden
0:39:56uur (gem. 34,2sec) 42,1km/h

Wedstrijdverslag:
Janneke Ensing verrast met winst in IJsselcup Marathon

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1D02Janneke EnsingNED Nederland Team Schaats Hart25,1
2D76Mariska HuismanNED Nederland Beter open haard hout21
3D90Foske Tamar van der WalNED Nederland Team Okkinga Communicatie18
4D41Maria SterkNED Nederland Team Schaats Hart17
5D66Margo van de MerweNED Nederland Team Schaats Hart16
6D87Elma de VriesNED Nederland MKBasics.nl15
7D81Lucy Hutten-WittemanNED Nederland Free-Wheel14
8D12Bianca RoosenboomNED Nederland Team Renault13
9D20Aggie WalsmaNED Nederland de Goudse Verzekeringen12
10D92Jane RavesteinNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie11
11D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout10
12D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 20189
13D13Carla Ketellapper-ZielmanNED Nederland Palet Schilderwerken8
14D01Birgit WitteNED Nederland CENNED7
15D53Kimberly MuusseNED Nederland MKBasics.nl6
16D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl5
17D03Linda BouwensNED Nederland Team Okkinga Communicatie4
18D82Cindy VergeerNED Nederland Beter open haard hout3
19D29Maud WijtkampNED Nederland de Goudse Verzekeringen2
20D93Imke VormeerHeerenveenNED Nederland Palet Schilderwerken1
21D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind
22D19Ineke DeddenWanneperveenNED Nederland Palet Schilderwerken
23D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec
24D59Imke HermansNED Nederland de Goudse Verzekeringen
25D05Daniƫlle Lissenberg-BekkeringAlmereNED Nederland Team Renault
26D42Ankie YtsmaLeeuwardenNED Nederland Team Egbert Egberts
27D83Mariet BakkerNED Nederland Lasaulec
28D07Dominique van der SteltNED Nederland Artecef
29D55Marleen ElstgeestNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie
30D73Marleen MolenaarNED Nederland Koga Schaatsteam
31D04Corina StrikwerdaNED Nederland Lasaulec
32D85Heleen van VlietNED Nederland ACE Team
33D78Kristine WijdenesNED Nederland Steigerplank.com
34Jade van der MolenAlkmaarNED Nederland
35D43Zoey van den BoschNED Nederland Mastermind
36D23Anneke PetersNED Nederland Koga Schaatsteam
37D44Yvonne SpigtNED Nederland Steigerplank.com

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout25,1
2D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 201821
3D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl18
4D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind17
5D19Ineke DeddenWanneperveenNED Nederland Palet Schilderwerken16
6D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec15
7D07Dominique van der SteltNED Nederland Artecef14
8D78Kristine WijdenesNED Nederland Steigerplank.com13
9D43Zoey van den BoschNED Nederland Mastermind12

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1D90Foske Tamar van der WalNED Nederland Team Okkinga Communicatie79
2D02Janneke EnsingNED Nederland Team Schaats Hart71,1
3D76Mariska HuismanNED Nederland Beter open haard hout63
4D87Elma de VriesNED Nederland MKBasics.nl55
5D80Irene SchoutenAndijkNED Nederland Project 201851,2
6D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout45
7D12Bianca RoosenboomNED Nederland Team Renault44
8D66Margo van de MerweNED Nederland Team Schaats Hart37
9D41Maria SterkNED Nederland Team Schaats Hart29
10D53Kimberly MuusseNED Nederland MKBasics.nl29
11D13Carla Ketellapper-ZielmanNED Nederland Palet Schilderwerken26
12D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 201824
13D20Aggie WalsmaNED Nederland de Goudse Verzekeringen23
14D01Birgit WitteNED Nederland CENNED22
15D44Yvonne SpigtNED Nederland Steigerplank.com21
16D92Jane RavesteinNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie20
17D11Sharon HendriksNED Nederland Team Renault19
18D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl17
19D81Lucy Hutten-WittemanNED Nederland Free-Wheel14
20D05Daniƫlle Lissenberg-BekkeringAlmereNED Nederland Team Renault14
21D97Rixt MeijerNED Nederland Palet Schilderwerken14
22D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind8
23D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec8
24D04Corina StrikwerdaNED Nederland Lasaulec7
25D84Lillian van HaasterNED Nederland ACE Team7
26D59Imke HermansNED Nederland de Goudse Verzekeringen6
27D03Linda BouwensNED Nederland Team Okkinga Communicatie4
28D93Imke VormeerHeerenveenNED Nederland Palet Schilderwerken4
29D55Marleen ElstgeestNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie4
30D82Cindy VergeerNED Nederland Beter open haard hout3
31D85Heleen van VlietNED Nederland ACE Team3
32D29Maud WijtkampNED Nederland de Goudse Verzekeringen2
33D23Anneke PetersNED Nederland Koga Schaatsteam2
34D75Lisanne BuurmanWervershoofNED Nederland Steigerplank.com2

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout79,1
2D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 201858
3D80Irene SchoutenAndijkNED Nederland Project 201851,2
4D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind48
5D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl43
6D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec43
7D07Dominique van der SteltNED Nederland Artecef39
8D11Sharon HendriksNED Nederland Team Renault38
9D78Kristine WijdenesNED Nederland Steigerplank.com36
10D43Zoey van den BoschNED Nederland Mastermind32
11D19Ineke DeddenWanneperveenNED Nederland Palet Schilderwerken28
12D60Eline BennisNED Nederland Mastermind20
13D33Simone OudNED Nederland Edso/Blue Dune18
14D75Lisanne BuurmanWervershoofNED Nederland Steigerplank.com17
15D69Melissa de BoerNED Nederland Edso/Blue Dune10
16D77Eva BuurmanNED Nederland Edso/Blue Dune8
17D61Anne-Carine van AbeelenNED Nederland Artecef7
18D16Margryt GerritsmaNED Nederland CENNED6
19D71Akke PronkNED Nederland Artecef5
20D48Jessica MerkensNED Nederland Mastermind4
21D22Annemarie PasveerNED Nederland CENNED3

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 Team Schaats Hart 279
2 Team Renault 225
3 MKBasics.nl 224
4 Beter Open Haard Hout219
5 de Goudse Verzekeringen 188
6 Project 2018 161
7 Palet Schilderwerken 158
8 Team Okkinga Communicatie 153
9Team J.M.A. 134
10 Lasaulec 122
11 Mastermind 96
12 Steigerplank.com 96
13 Cenned 91
14 Free-Wheel 68
15 Koga Schaatsteam 60
16 ACE Team 59
17 Artecef 53
18 Team Egbert Egberts 29
19 Inbouwcentrum Grandia/Waeco 16
20Team Langebaan 14
21 Edso/Blue Dune 9