Tjilde Bennis
67
Algemeen
Uitslagen
Klassementen
Nieuws
Ploegen
PR's
Schaatspeloton.nl
Datum
Pos.
Klasse
Wedstrijd
Plaats
03-03-2024
34
e
Dames
Daikin Marathon Cup Finale
Leeuwarden
25-02-2024
12
e
Dames
LKAB Sea Ice Classic (Grand Prix Finale)
Lule
24-02-2024
14
e
Dames
LKAB Sprint (Grand Prix 5)
Luleå
22-02-2024
12
e
Dames
LKAB Marathon (Grand Prix 4)
Luleå
17-02-2024
24
e
Dames
51e Jaap Eden Trofee (Daikin Marathon Cup 14)
Amsterdam
10-02-2024
8
e
Dames
Daikin Marathon Cup 13
Alkmaar
31-01-2024
10
e
Dames
Alternatieve Elfstedentocht (Grand Prix 3)
Weissensee
29-01-2024
15
e
Dames
Grand Prix 2
Weissensee
27-01-2024
9
e
Dames
ONK Marathon
Weissensee
25-01-2024
49
e
Dames
Aart Koopmans Memorial (Grand Prix 1)
Weissensee
20-01-2024
22
e
Dames
Daikin Marathon Cup 12
Eindhoven
13-01-2024
19
e
Dames
Rein Zwart Bokaal (Daikin Marathon Cup 11)
Heerenveen
10-01-2024
35
e
Dames
Tweede marathon op natuurijs
Noordlaren
09-01-2024
25
e
Dames
Eerste marathon op natuurijs
Winterswijk
06-01-2024
18
e
Dames
Daikin Marathon Cup 10
Tilburg
01-01-2024
10
e
Dames
Daikin NK Marathon
Leeuwarden
26-11-2023
14
e
Dames
Sjoerd Huisman Bokaal / Wokke Marathon (Daikin Marathon Cup 6)
Hoorn
18-11-2023
4
e
Dames
Jan van der Hoorn Schaatssport Marathon (Daikin Marathon Cup 5)
Haarlem
11-11-2023
18
e
Dames
Uithof Bokaal (Daikin Marathon Cup 4)
Den Haag
04-11-2023
10
e
Dames
Royal A-ware Marathon (Daikin Marathon Cup 3)
Heerenveen
28-10-2023
4
e
Dames
Vechtsebanen Marathon (Daikin Marathon Cup 2)
Utrecht
21-10-2023
11
e
Dames
Bouwselect Marathon (Daikin Marathon Cup 1)
Groningen
11-03-2023
32
e
Dames
Marathon Cup Finale
Leeuwarden
23-02-2023
12
e
Dames
Grand Prix 4
Luleå
18-02-2023
6
e
Dames
Marathon Cup 14
Groningen
11-02-2023
10
e
Dames
Marathon Cup 13
Eindhoven
01-02-2023
16
e
Dames
Alternatieve Elfstedentocht (Grand Prix 2)
Weissensee
30-01-2023
64
e
Dames
Aart Koopmans Memorial (Grand Prix 1)
Weissensee
29-01-2023
56
e
Dames
Open NK Natuurijs
Weissensee
22-01-2023
25
e
Dames
Marathon Cup 12
Alkmaar
14-01-2023
27
e
Dames
Marathon Cup 11
Tilburg
07-01-2023
25
e
Dames
Rein Zwart Memorial (Marathon Cup 10)
Heerenveen
01-01-2023
20
e
Dames
Mobiel.nl NK Marathon Senioren
Amsterdam
17-12-2022
18
e
Dames
Marathon Cup 9
Breda
16-12-2022
26
e
Dames
Marathon Cup 8
Utrecht
26-11-2022
19
e
Dames
Sjoerd Huisman Bokaal (Marathon Cup 6)
Hoorn
19-11-2022
7
e
Dames
Marathon Cup 5
Haarlem
12-11-2022
30
e
Dames
Marathon Cup 4
Den Haag
05-11-2022
7
e
Dames
Marathon Cup 3
Heerenveen
29-10-2022
19
e
Dames
Marathon Cup 2
Enschede
22-10-2022
25
e
Dames
50e Jaap Eden Trofee (Marathon Cup 1)
Amsterdam
03-03-2022
28
e
Dames
Grand Prix 3
Luleå
27-02-2022
17
e
Dames
Open NK Marathon
Luleå
25-02-2022
18
e
Dames
Grand Prix 1
Luleå
12-02-2022
3
e
Dames
Marathon Cup Finale
Den Haag
05-02-2022
18
e
Dames
Marathon Cup 12
Groningen
29-01-2022
5
e
Dames
Marathon Cup 11
Utrecht
22-01-2022
34
e
Dames
Marathon Cup 10
Eindhoven
15-01-2022
30
e
Dames
Marathon Cup 9
Heerenveen
01-01-2022
17
e
Dames
NK Marathon Senioren
Alkmaar
26-12-2021
9
e
Dames
Eerste marathon op natuurijs
Noordlaren
11-12-2021
37
e
Dames
Marathon Cup 7
Deventer
05-12-2021
11
e
Dames
Trachitol Trophy Finale
Alkmaar
04-12-2021
19
e
Dames
Trachitol Trophy 3
Amsterdam
03-12-2021
14
e
Dames
Trachitol Trophy 2
Den Haag
02-12-2021
15
e
Dames
Trachitol Trophy 1
Utrecht
20-11-2021
24
e
Dames
Marathon Cup 5
Hoorn
13-11-2021
29
e
Dames
Marathon Cup 4
Haarlem
06-11-2021
9
e
Dames
Marathon Cup 3
Heerenveen
30-10-2021
25
e
Dames
Marathon Cup 2
Enschede
23-10-2021
11
e
Dames
49e Jaap Eden Trofee (Marathon Cup 1)
Amsterdam
29-02-2020
29
e
Dames
KPN Marathon Cup Finale
Leeuwarden
22-02-2020
25
e
Dames
Gardena Marathon (KPN Grand Prix 5)
Luleå
20-02-2020
38
e
Dames
Gardena Marathon (KPN Grand Prix 4)
Luleå
15-02-2020
26
e
Dames
KPN Marathon Cup 13
Tilburg
08-02-2020
17
e
Dames
Sjoerd Huisman Bokaal (KPN Marathon Cup 12)
Hoorn
29-01-2020
21
e
Dames
Alternatieve Elfstedentocht Weissensee (KPN Grand Prix 3)
Weissensee
27-01-2020
19
e
Dames
KPN Grand Prix 2
Weissensee
23-01-2020
26
e
Dames
Aart Koopmans Memorial (KPN Grand Prix 1)
Weissensee
18-01-2020
21
e
Dames
Andantino Bokaal (KPN Marathon Cup 11)
Amsterdam
11-01-2020
9
e
Dames
Bouwselect Marathon (KPN Marathon Cup 10)
Groningen
07-01-2020
17
e
Dames
Flevobokaal 4
Biddinghuizen
04-01-2020
64
e
Dames
Victron Energy Marathon (KPN Marathon Cup 9)
Heerenveen
29-12-2019
11
e
Dames
KPN NK Mass-start
Heerenveen
21-12-2019
6
e
Dames
KPN Marathon Cup 8
Breda
14-12-2019
20
e
Dames
Hoolwerf Heiwerken marathon (KPN Marathon Cup 7)
Utrecht
07-12-2019
15
e
Dames
Bauerfeind/Podobrace Marathon (KPN Marathon Cup 6)
Alkmaar
23-11-2019
13
e
Dames
Trachitol Trophy 3
Hoorn
22-11-2019
13
e
Dames
Trachitol Trophy 2
Utrecht
21-11-2019
6
e
Dames
Trachitol Trophy 1
Enschede
09-11-2019
20
e
Dames
AB Vakwerk marathon (KPN Marathon Cup 4)
Heerenveen
19-10-2019
11
e
Dames
48e Jaap Eden Bokaal (KPN Marathon Cup 1)
Amsterdam
02-03-2019
8
e
Dames
KPN Marathon Cup Finale
Leeuwarden
23-02-2019
20
e
Dames
KPN Grand Prix 5
Luleå
21-02-2019
25
e
Dames
KPN Grand Prix 4
Luleå
16-02-2019
9
e
Dames
KPN Marathon Cup 13
Dronten
09-02-2019
14
e
Dames
PCH Dienstengroep Marathon (KPN Marathon Cup 12)
Enschede
30-01-2019
20
e
Dames
Alternatieve Elfstedentocht (KPN Grand Prix 3)
Weissensee
28-01-2019
60
e
Dames
KPN Grand Prix 2
Weissensee
26-01-2019
33
e
Dames
KPN ONK Marathon
Weissensee
24-01-2019
14
e
Dames
Aart Koopmans Memorial (KPN Grand Prix 1)
Weissensee
19-01-2019
15
e
Dames
Ardantino Marathon (KPN Marathon Cup 11)
Amsterdam
15-01-2019
12
e
Dames
Landelijke wedstrijd Flevonice (Dames)
Biddinghuizen
12-01-2019
13
e
Dames
Victron Energy Marathon (KPN Marathon Cup 10)
Heerenveen
05-01-2019
16
e
Dames
Ruud Aerts Schaatssport Marathon (KPN Marathon Cup 9)
Tilburg
01-01-2019
11
e
Dames
KPN NK Marathon
Groningen
22-12-2018
6
e
Dames
KPN Marathon Cup 8
Breda
15-12-2018
26
e
Dames
KPN Marathon Cup 7
Den Haag
08-12-2018
15
e
Dames
KPN Marathon Cup 6
Alkmaar
25-11-2018
26
e
Dames
Trachitol Trophy Finale
Groningen
24-11-2018
20
e
Dames
Sjoerd Huisman Bokaal (Trachitol Trophy 3)
Hoorn
23-11-2018
37
e
Dames
Trachitol Trophy 2
Utrecht
22-11-2018
21
e
Dames
Trachitol Trophy 1
Breda
17-11-2018
14
e
Dames
Jan van der Hoorn Schaatssport Marathon (KPN Marathon Cup 5)
Haarlem
03-11-2018
14
e
Dames
KPN Marathon Cup 3
Utrecht
27-10-2018
10
e
Dames
62e De Scheg Marathon (KPN Marathon Cup 2)
Deventer
20-10-2018
16
e
Dames
47e Jaap Eden Bokaal (KPN Marathon Cup 1)
Amsterdam
03-03-2018
24
e
Dames
KPN Marathon Cup Finale
Amsterdam
02-03-2018
9
e
Dames
Natuurijsdriedaagse Finale
Noordlaren
01-03-2018
32
e
Dames
2e marathon op natuurijs
Arnhem
28-02-2018
17
e
Dames
1e marathon op natuurijs
Haaksbergen
24-02-2018
23
e
Dames
KPN Grand Prix 4
Luleå
22-02-2018
28
e
Dames
KPN Grand Prix 3
Luleå
17-02-2018
13
e
Dames
KPN Marathon Cup 15
Tilburg
10-02-2018
40
e
Dames
KPN Marathon Cup 14
Amsterdam (Olympisch Stadion)
09-02-2018
14
e
Dames
KPN Marathon Cup 13
Enschede
27-01-2018
19
e
Dames
KPN Open NK
Weissensee
20-01-2018
50
e
Dames
Bouwselect Marathon (KPN Marathon Cup 12)
Groningen
13-01-2018
22
e
Dames
KPN Marathon Cup 11
Alkmaar
10-01-2018
23
e
Dames
Nationale wedstrijd Flevonice
Biddinghuizen
06-01-2018
15
e
Dames
KPN Marathon Cup 10
Heerenveen
01-01-2018
25
e
Dames
KPN NK Marathon
Utrecht
23-12-2017
15
e
Dames
KPN Marathon Cup 9
Breda
16-12-2017
31
e
Dames
KPN Marathon Cup 8
Den Haag
09-12-2017
15
e
Dames
KPN Marathon Cup 7
Deventer
25-11-2017
31
e
Dames
AB Vakwerk Marathon/Sjoerd Huisman Bokaal (KPN Marathon Cup 6)
Hoorn
18-11-2017
28
e
Dames
Jan van der Hoorn Schaatssport Marathon (KPN Marathon Cup 5)
Haarlem
12-11-2017
3
e
Dames
Gewestelijk Kampioenschap Zuid-Holland
Den Haag
11-11-2017
43
e
Dames
Skate4AIR Marathon (KPN Marathon Cup 4)
Utrecht
04-11-2017
55
e
Dames
AB Vakwerk Marathon (KPN Marathon Cup 3)
Heerenveen
28-09-2017
14
e
Dames
Mass-startcompetitie 1 (A-groep)
Leeuwarden
04-03-2017
22
e
Dames
KPN Marathon Cup Finale
Amsterdam
11-02-2017
5
e
Dames
KPN NK Junioren A
Den Haag
11-02-2017
40
e
Dames
KPN Marathon Cup 12
Den Haag
28-01-2017
38
e
Dames
KPN Open NK
Weissensee
21-01-2017
18
e
Dames
Bouwselect Marathon (KPN Marathon Cup 11)
Groningen
18-01-2017
32
e
Dames
1e marathon op natuurijs
Noordlaren
14-01-2017
28
e
Dames
Bauerfeind Marathon (KPN Marathon Cup 10)
Alkmaar
13-01-2017
26
e
Dames
Hotel Ridderkerk Marathon (KPN Marathon Cup 9)
Rotterdam
07-01-2017
46
e
Dames
KPN Marathon Cup 8
Eindhoven
01-01-2017
31
e
Dames
KPN NK Marathon
Heerenveen
21-12-2016
27
e
Dames
Flevonice Marathon
Biddinghuizen
18-12-2016
10
e
Dames
KPN Vierdaagse Finale
Alkmaar
17-12-2016
36
e
Dames
KPN Vierdaagse 3
Breda
16-12-2016
21
e
Dames
KPN Vierdaagse 2
Utrecht
15-12-2016
49
e
Dames
KPN Vierdaagse 1
Leeuwarden
10-12-2016
28
e
Dames
PCH Dienstengroep Marathon (KPN Marathon Cup 7)
Enschede
26-11-2016
38
e
Dames
AB Vakwerk Marathon/Sjoerd Huisman Bokaal (KPN Marathon Cup 6)
Hoorn
19-11-2016
29
e
Dames
Jan v/d Hoorn Schaatssport Marathon (KPN Marathon Cup 5)
Haarlem
12-11-2016
37
e
Dames
AB Vakwerk Schaatsmarathon (KPN Marathon Cup 4)
Heerenveen
05-11-2016
37
e
Dames
Ruud Aerts Sport Marathon (KPN Marathon Cup 3)
Tilburg
29-10-2016
35
e
Dames
CENNED Marathon (KPN Marathon Cup 2)
Leeuwarden
22-10-2016
34
e
Dames
45e Jaap Eden Trofee (KPN Marathon Cup 1)
Amsterdam
14-10-2016
2
e
Dames Regionaal
Oomssport Cup 1
Den Haag
20-02-2016
5
e
Dames
Regio Top Finale
Alkmaar
14-02-2016
6
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi Finale
Alkmaar
07-02-2016
27
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 11
Utrecht
06-02-2016
7
e
Dames
NK Marathon Junioren A
Groningen
23-01-2016
7
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 10
Den Haag
19-01-2016
24
e
Dames
Eerste Marathon op Natuurijs
Haaksbergen
15-01-2016
11
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 9
Alkmaar
13-01-2016
33
e
Dames
Flevonice Marathon
Biddinghuizen
10-01-2016
8
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 8
Utrecht
09-01-2016
4
e
Dames
Regio Top 5
Eindhoven
19-12-2015
11
e
Dames
Regio Top 4
Breda
19-12-2015
1
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 7
Hoorn
06-12-2015
24
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 6
Haarlem
28-11-2015
18
e
Dames
Regio Top 3
Hoorn
28-11-2015
7
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 5
Den Haag
22-11-2015
7
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 4
Utrecht
19-11-2015
29
e
Dames
Heideman Bokaal
Dronten
14-11-2015
5
e
Dames
Regio Top 2
Haarlem
14-11-2015
9
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 3
Hoorn
08-11-2015
7
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 2
Haarlem
07-11-2015
18
e
Dames
Regio Top 1
Deventer
30-10-2015
3
e
Dames Regionaal
6-Banentoernooi 1
Amsterdam
21-02-2015
11
e
Dames
NK Marathon Junioren B
Breda
22-02-2014
21
e
Dames
Nederlands Kampioenschap Marathon Junioren B
Hoorn
23-02-2013
36
e
Dames
KPN Nederlands Kampioenschap Marathon Junioren C
Dronten
25-02-2012
21
e
Dames
KPN Nederlandse Kampioenschappen Junioren C
Den Haag