Alternatieve Elfstedentocht (KPN Grand Prix 1)

Weissensee, 31 januari 2018

Heren
Dames

200 kilometer
6:33:49uur

Wedstrijdverslag:
Anne Tauber pakt met Alternatieve Elfstedentocht allereerste marathonzege

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1D95Anne TauberOranjewoudNED Nederland iM FARMING6:33:49
2D54Iris van der SteltSassenheimNED Nederland mkbasics.nl+ 0:17
3D87Elma de VriesNED Nederland Palet Schilderwerken+ 0:37
4D20Aggie WalsmaNED Nederland CENNEDz.t.
5D98Bianca BakkerWijnjewoudeNED Nederland ZiuZ
6D62Roza BlokkerNED Nederland Lasaulec+ 0:40
7D42Ankie IJtsmaLeeuwardenNED Nederland CENNEDz.t.
8D53Kim MuusseNED Nederland KOGA
9D97Beau WagemakerHoogkarspelNED Nederland KOGA
10D70Jennienke KamphuisRijssenNED Nederland Bewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel
11D91Tessa WittemanNED Nederland Monalyse - Sportvrouw.com
12D63Emma EngbersAmsterdamNED Nederland Mastermind
13D48Jessica MerkensNED Nederland Mastermind
14D04Corina StrikwerdaNED Nederland Lasaulec
15D23Anneke PetersNED Nederland KOGA
16D31Chantal HendriksNED Nederland ZiuZ+ 0:51
17D49Liesbeth MilatzAmsterdamNED Nederland Forte Developmentz.t.
18D05Daniëlle BekkeringDen HamNED Nederland Speelman-Haak+ 1:05
19D24Britt TjalmaGroningenNED Nederland Artecef+ 1:26
20D27Janneke ElzingaNijmegenNED Nederland iM FARMING+ 1:43
21D92Jane RavesteinNED Nederland Monalyse - Sportvrouw.com+ 1:54
22D09Janita Willems-CredietNED Nederland Leontienhuis+ 2:02
23D35Merel BosmaHeerenveenNED Nederland mkbasics.nl+ 3:16
24D81Melissa van PierreNED Nederland Port of Amsterdam/SKITS+ 4:15
25D33Nynke PellikaanNED Nederlanduplusz.t.
26D90Viviana Rodríguez RojasCHI Chili ACE+ 5:35
27D82Clarissa van MaarenZuilichemNED Nederland Bewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel+ 6:28
28D40Kirsten JoustraNED Nederland ACEz.t.
29D57Loes AdegeestNED Nederland Speelman-Haak+ 7:11
30D56Nicky van LeeuwenNED Nederland Mastermind-1
31D34Ria WestenbroekNED Nederland Monalyse - Sportvrouw.com-1
32D79Loesanne van der GeestWarmondNED Nederland Nedflex-1
33D25Marlous HoogeveenNED Nederland Artecef-1
34D16Nienke SmitZuidwoldeNED Nederland CENNED-1
35D10Laura van RamshorstNijkerkNED Nederland CENNED-1
36D14Floor PetersVughtNED Nederland BlueDune/RekenService-1
37D19Ineke DeddenHeerenveenNED Nederland Palet Schilderwerken-1
38D99Hendrika SinnemaNED Nederland Forte Development-2
39D43Elske LenisNijmegenNED Nederland iM FARMING-3
40D47Ellen de WaardNED Nederland Port of Amsterdam/SKITS-3
41D60Sara van VlietNED Nederland Beyond-3
42D45Eline van den PolNED Nederland Leontienhuis-3
43D75Floor BestemanNED Nederland BlueDune/RekenService-3