KPN Marathon Cup 4

Utrecht, 2 november 2013

Top Divisie
Dames
Eerste Divisie

70 ronden
0:39:52uur (gem. 34,2sec) 42,1km/h

Wedstrijdverslag:
Utrechtse zege voor Irene Schouten, Janneke Ensing in Oranje

Daguitslag (Algemeen)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1D80Irene SchoutenAndijkNED Nederland Project 201825,1
2D02Janneke EnsingNED Nederland Team Schaats Hart21
3D90Foske Tamar van der WalNED Nederland Team Okkinga Communicatie18
4D76Mariska HuismanNED Nederland Beter open haard hout17
5D87Elma de VriesNED Nederland MKBasics.nl16
6D26Carien KleibeukerNED Nederland MKBasics.nl15
7D41Maria SterkNED Nederland Team Schaats Hart14
8D12Bianca RoosenboomNED Nederland Team Renault13
9D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout12
10D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 201811
11D92Jane RavesteinNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie10
12D20Aggie WalsmaNED Nederland de Goudse Verzekeringen9
13D97Rixt MeijerNED Nederland Palet Schilderwerken8
14D55Marleen ElstgeestNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie7
15D75Lisanne BuurmanWervershoofNED Nederland Steigerplank.com6
16D29Maud WijtkampNED Nederland de Goudse Verzekeringen5
17D82Cindy VergeerNED Nederland Beter open haard hout4
18D42Ankie YtsmaLeeuwardenNED Nederland Team Egbert Egberts3
19D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind2
20D85Heleen van VlietNED Nederland ACE Team1
21D07Dominique van der SteltNED Nederland Artecef
22D01Birgit WitteNED Nederland CENNED
23D04Corina StrikwerdaNED Nederland Lasaulec
24D11Sharon HendriksNED Nederland Team Renault
25D83Mariet BakkerNED Nederland Lasaulec
26D81Lucy Hutten-WittemanNED Nederland Free-Wheel
27D05Daniƫlle Lissenberg-BekkeringAlmereNED Nederland Team Renault
28D19Ineke DeddenWanneperveenNED Nederland Palet Schilderwerken
29D93Imke VormeerHeerenveenNED Nederland Palet Schilderwerken
30D44Yvonne SpigtNED Nederland Steigerplank.com
31D58Geertruida van WonderenNED Nederland Free-Wheel
32D24Carlijn AchtereekteNED Nederland Project 2018
33D64Harriette Keuning-KnolNED Nederland Lasaulec
34D53Kimberly MuusseNED Nederland MKBasics.nl
35D66Margo van de MerweNED Nederland Team Schaats Hart
36D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec
37D78Kristine WijdenesNED Nederland Steigerplank.com
38D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl
39D30Leonie LubbingeNED Nederland Team Schaats Hart
40D57Annemarie BoerNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie
41D73Marleen MolenaarNED Nederland Koga Schaatsteam

Daguitslag (Jongeren)
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegRndPnt
1D80Irene SchoutenAndijkNED Nederland Project 201825,1
2D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout21
3D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 201818
4D75Lisanne BuurmanWervershoofNED Nederland Steigerplank.com17
5D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind16
6D07Dominique van der SteltNED Nederland Artecef15
7D11Sharon HendriksNED Nederland Team Renault14
8D19Ineke DeddenWanneperveenNED Nederland Palet Schilderwerken13
9D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec12
10D78Kristine WijdenesNED Nederland Steigerplank.com11
11D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl10
12D57Annemarie BoerNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie9

Algemeen Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1D02Janneke EnsingNED Nederland Team Schaats Hart107,1
2D90Foske Tamar van der WalNED Nederland Team Okkinga Communicatie102
3D76Mariska HuismanNED Nederland Beter open haard hout88
4D87Elma de VriesNED Nederland MKBasics.nl79
5D80Irene SchoutenAndijkNED Nederland Project 201876,3
6D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout58
7D12Bianca RoosenboomNED Nederland Team Renault57
8D41Maria SterkNED Nederland Team Schaats Hart44
9D66Margo van de MerweNED Nederland Team Schaats Hart37
10D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 201835
11D20Aggie WalsmaNED Nederland de Goudse Verzekeringen32
12D92Jane RavesteinNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie30
13D53Kimberly MuusseNED Nederland MKBasics.nl30
14D13Carla Ketellapper-ZielmanNED Nederland Palet Schilderwerken26
15D44Yvonne SpigtNED Nederland Steigerplank.com24
16D97Rixt MeijerNED Nederland Palet Schilderwerken22
17D01Birgit WitteNED Nederland CENNED22
18D11Sharon HendriksNED Nederland Team Renault19
19D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl17
20D26Carien KleibeukerNED Nederland MKBasics.nl15
21D81Lucy Hutten-WittemanNED Nederland Free-Wheel14
22D05Daniƫlle Lissenberg-BekkeringAlmereNED Nederland Team Renault14
23D55Marleen ElstgeestNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie11
24D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind10
25D75Lisanne BuurmanWervershoofNED Nederland Steigerplank.com8
26D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec8
27D29Maud WijtkampNED Nederland de Goudse Verzekeringen7
28D82Cindy VergeerNED Nederland Beter open haard hout7
29D04Corina StrikwerdaNED Nederland Lasaulec7
30D84Lillian van HaasterNED Nederland ACE Team7
31D59Imke HermansNED Nederland de Goudse Verzekeringen6
32D85Heleen van VlietNED Nederland ACE Team4
33D93Imke VormeerHeerenveenNED Nederland Palet Schilderwerken4
34D03Linda BouwensNED Nederland Team Okkinga Communicatie4
35D42Ankie YtsmaLeeuwardenNED Nederland Team Egbert Egberts3
36D23Anneke PetersNED Nederland Koga Schaatsteam2

Jongeren Klassement
Pl.Nr.RijderWoonplaatsNationaliteitPloegPnt
1D38Lisa van der GeestWarmondNED Nederland Beter open haard hout101,1
2D80Irene SchoutenAndijkNED Nederland Project 201876,3
3D37Kelly SchoutenZwaagdijkNED Nederland Project 201876
4D63Emma EngbersUtrechtNED Nederland Mastermind64
5D34Ria WestenbroekNED Nederland Lasaulec55
6D07Dominique van der SteltNED Nederland Artecef54
7D54Iris van der SteltNumansdorpNED Nederland MKBasics.nl53
8D11Sharon HendriksNED Nederland Team Renault52
9D78Kristine WijdenesNED Nederland Steigerplank.com47
10D19Ineke DeddenWanneperveenNED Nederland Palet Schilderwerken41
11D75Lisanne BuurmanWervershoofNED Nederland Steigerplank.com34
12D43Zoey van den BoschNED Nederland Mastermind32
13D60Eline BennisNED Nederland Mastermind20
14D33Simone OudNED Nederland Edso/Blue Dune18
15D69Melissa de BoerNED Nederland Edso/Blue Dune10
16D57Annemarie BoerNED Nederland Team JMA powered by Fietsen & Koffie9
17D77Eva BuurmanNED Nederland Edso/Blue Dune8
18D61Anne-Carine van AbeelenNED Nederland Artecef7
19D16Margryt GerritsmaNED Nederland CENNED6
20D71Akke PronkNED Nederland Artecef5
21D48Jessica MerkensNED Nederland Mastermind4
22D22Annemarie PasveerNED Nederland CENNED3

Ploegen Klassement
Pl.PloegPnt
1 Team Schaats Hart 358
2 Beter Open Haard Hout312
3 MKBasics.nl 302
4 Team Renault 289
5 de Goudse Verzekeringen 242
6 Project 2018 241
7 Palet Schilderwerken 211
8Team J.M.A. 192
9 Team Okkinga Communicatie 191
10 Lasaulec 164
11 Steigerplank.com 137
12 Mastermind 118
13 Cenned 110
14 Free-Wheel 93
15 ACE Team 80
16 Artecef 73
17 Koga Schaatsteam 60
18 Team Egbert Egberts 52
19 Inbouwcentrum Grandia/Waeco 16
20Team Langebaan 14
21 Edso/Blue Dune 9