Schaatspeloton.nl - Kalender/Uitslagen
Datum
Datum
Tijd
Plaats
Land
Wedstrijd
Competitie
C
D
M
zo 01-10-2017
01-10
20:00
Utrecht
NED Nederland
Trainingsmarathon
zo 08-10-2017
08-10
20:15
Utrecht
NED Nederland
Trainingsmarathon
vr 13-10-2017
13-10
21:15
Amsterdam
NED Nederland
Trainingsmarathon
zo 15-10-2017
15-10
19:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 1
Baancompetitie Hoorn
zo 15-10-2017
15-10
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 1
Mijnten Marathoncompetitie
ma 16-10-2017
16-10
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 1
Baancompetitie Heerenveen
ma 16-10-2017
16-10
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 1
Baancompetitie Haarlem
wo 18-10-2017
18-10
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Masters 1
Baancompetitie Amsterdam Masters
vr 20-10-2017
20-10
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 1
Baancompetitie Alkmaar
za 21-10-2017
21-10
Tilburg
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 1
Regiocompetitie Zuid
za 21-10-2017
21-10
20:00
Nijmegen
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 1
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 22-10-2017
22-10
20:00
Utrecht
NED Nederland
6-Banentoernooi 1
6-Banentoernooi
wo 25-10-2017
25-10
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 1
Oosterhavenbokaal
wo 25-10-2017
25-10
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 1
Baancompetitie Amsterdam
vr 27-10-2017
27-10
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 2
Baancompetitie Alkmaar
za 28-10-2017
28-10
Eindhoven
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 2
Regiocompetitie Zuid
zo 29-10-2017
29-10
17:30
Groningen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 1
Noord-Oost Competitie
zo 29-10-2017
29-10
19:30
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 2
Mijnten Marathoncompetitie
zo 29-10-2017
29-10
19:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 2
Baancompetitie Hoorn
ma 30-10-2017
30-10
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 2
Baancompetitie Haarlem
wo 01-11-2017
01-11
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 2
Oosterhavenbokaal
wo 01-11-2017
01-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Masters 2
Baancompetitie Amsterdam Masters
za 04-11-2017
04-11
18:45
Dronten
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 2
Leisure World Regio Oostcompetitie
za 04-11-2017
04-11
20:00
Den Haag
NED Nederland
6-Banentoernooi 2
6-Banentoernooi
za 04-11-2017
04-11
21:00
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 3
Regiocompetitie Zuid
zo 05-11-2017
05-11
17:30
Deventer
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 2
Noord-Oost Competitie
zo 05-11-2017
05-11
20:00
Haarlem
NED Nederland
6-Banentoernooi 3
6-Banentoernooi
wo 08-11-2017
08-11
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 3
Oosterhavenbokaal
wo 08-11-2017
08-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 2
Baancompetitie Amsterdam
vr 10-11-2017
10-11
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 3
Baancompetitie Alkmaar
za 11-11-2017
11-11
Eindhoven
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 4
Regiocompetitie Zuid
zo 12-11-2017
12-11
17:30
Leeuwarden
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 3
Noord-Oost Competitie
zo 12-11-2017
12-11
19:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 3
Baancompetitie Hoorn
zo 12-11-2017
12-11
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 3
Mijnten Marathoncompetitie
ma 13-11-2017
13-11
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 3
Baancompetitie Haarlem
wo 15-11-2017
15-11
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 4
Oosterhavenbokaal
wo 15-11-2017
15-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Masters 3
Baancompetitie Amsterdam Masters
vr 17-11-2017
17-11
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 4
Baancompetitie Alkmaar
vr 17-11-2017
17-11
22:00
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 5
Regiocompetitie Zuid
za 18-11-2017
18-11
19:00
Enschede
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 3
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 19-11-2017
19-11
18:30
Groningen
NED Nederland
Open YVG Marathon Kampioenschappen
Baankampioenschap
zo 19-11-2017
19-11
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 4
Mijnten Marathoncompetitie
ma 20-11-2017
20-11
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 2
Baancompetitie Heerenveen
wo 22-11-2017
22-11
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 5
Oosterhavenbokaal
wo 22-11-2017
22-11
20:00
Amsterdam
NED Nederland
Gewestelijk Kampioenschap Noord-Holland/Utrecht
Gewestelijk Kampioenschap
vr 24-11-2017
24-11
21:00
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 5
Baancompetitie Alkmaar
zo 26-11-2017
26-11
17:30
Enschede
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 4
Noord-Oost Competitie
zo 26-11-2017
26-11
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 5
Mijnten Marathoncompetitie
zo 26-11-2017
26-11
20:45
Amsterdam
NED Nederland
Waterman Trofee
Omnium
ma 27-11-2017
27-11
21:30
Haarlem
NED Nederland
Pepernotenrace (Baancompetitie Haarlem 4)
Baancompetitie Haarlem
wo 29-11-2017
29-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 3
Baancompetitie Amsterdam
vr 01-12-2017
01-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
6-Banentoernooi 4
6-Banentoernooi
za 02-12-2017
02-12
18:30
Breda
NED Nederland
Gewestelijk Kampioenschap Noord-Brabant/Limburg/Zeeland
Gewestelijk Kampioenschap
za 02-12-2017
02-12
19:00
Deventer
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 4
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 03-12-2017
03-12
17:30
Heerenveen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 5
Noord-Oost Competitie
zo 03-12-2017
03-12
19:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 4
Baancompetitie Hoorn
zo 03-12-2017
03-12
20:15
Utrecht
NED Nederland
Evert Kroonbokaal (Mijnten Marathoncompetitie 6)
Mijnten Marathoncompetitie
wo 06-12-2017
06-12
18:15
Groningen
NED Nederland
Gewestelijk Kampioenschap Groningen
Gewestelijk Kampioenschap
wo 06-12-2017
06-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Masters 4
Baancompetitie Amsterdam Masters
vr 08-12-2017
08-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 6
Baancompetitie Alkmaar
vr 08-12-2017
08-12
22:00
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 6
Regiocompetitie Zuid
za 09-12-2017
09-12
19:00
Nijmegen
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 5
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 10-12-2017
10-12
21:00
Utrecht
NED Nederland
6-Banentoernooi 5
6-Banentoernooi
ma 11-12-2017
11-12
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 3
Baancompetitie Heerenveen
ma 11-12-2017
11-12
21:30
Haarlem
NED Nederland
Kerstbrodenrace (Baancompetitie Haarlem 5)
Baancompetitie Haarlem
wo 13-12-2017
13-12
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 6
Oosterhavenbokaal
wo 13-12-2017
13-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 4
Baancompetitie Amsterdam
za 16-12-2017
16-12
Geleen
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 7
Regiocompetitie Zuid
za 16-12-2017
16-12
20:15
Hoorn
NED Nederland
6-Banentoernooi 6
6-Banentoernooi
zo 17-12-2017
17-12
17:30
Groningen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 6
Noord-Oost Competitie
zo 17-12-2017
17-12
19:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 5
Baancompetitie Hoorn
zo 17-12-2017
17-12
20:30
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 7
Mijnten Marathoncompetitie
wo 20-12-2017
20-12
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 7
Oosterhavenbokaal
wo 20-12-2017
20-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Masters 5
Baancompetitie Amsterdam Masters
vr 22-12-2017
22-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 7
Baancompetitie Alkmaar
wo 27-12-2017
27-12
21:00
Anmsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 5
Baancompetitie Amsterdam
vr 29-12-2017
29-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 8
Baancompetitie Alkmaar
vr 29-12-2017
29-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
6-Banentoernooi 7
6-Banentoernooi
wo 03-01-2018
03-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
6-Banentoernooi 8
6-Banentoernooi
vr 05-01-2018
05-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 9
Baancompetitie Alkmaar
za 06-01-2018
06-01
Tilburg
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 8
Regiocompetitie Zuid
zo 07-01-2018
07-01
17:30
Deventer
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 7
Noord-Oost Competitie
zo 07-01-2018
07-01
21:00
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 8
Mijnten Marathoncompetitie
ma 08-01-2018
08-01
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 6
Baancompetitie Haarlem
wo 10-01-2018
10-01
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 8
Oosterhavenbokaal
wo 10-01-2018
10-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Masters 6
Baancompetitie Amsterdam Masters
vr 12-01-2018
12-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 10
Baancompetitie Alkmaar
za 13-01-2018
13-01
18:45
Dronten
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 6
Leisure World Regio Oostcompetitie
za 13-01-2018
13-01
21:00
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 9
Regiocompetitie Zuid
zo 14-01-2018
14-01
20:00
Alkmaar
NED Nederland
6-Banentoernooi 9
6-Banentoernooi
ma 15-01-2018
15-01
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 4
Baancompetitie Heerenveen
wo 17-01-2018
17-01
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 9
Oosterhavenbokaal
wo 17-01-2018
17-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 6
Baancompetitie Amsterdam
vr 19-01-2018
19-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Pim Keetman Koppelwedstrijd
Baancompetitie Alkmaar
za 20-01-2018
20-01
Eindhoven
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 10
Regiocompetitie Zuid
za 20-01-2018
20-01
20:15
Hoorn
NED Nederland
6-Banentoernooi 10
6-Banentoernooi
zo 21-01-2018
21-01
17:30
Enschede
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 8
Noord-Oost Competitie
zo 21-01-2018
21-01
19:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 6
Baancompetitie Hoorn
zo 21-01-2018
21-01
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 9
Mijnten Marathoncompetitie
ma 22-01-2018
22-01
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 7
Baancompetitie Haarlem
wo 24-01-2018
24-01
18:15
Groningen
NED Nederland
Recreantenwedstrijd 1
Recreantenwedstrijd
wo 24-01-2018
24-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Masters 7
Baancompetitie Amsterdam Masters
vr 26-01-2018
26-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 11
Baancompetitie Alkmaar
zo 28-01-2018
28-01
21:30
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 10
Mijnten Marathoncompetitie
ma 29-01-2018
29-01
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 5
Baancompetitie Heerenveen
wo 31-01-2018
31-01
18:15
Groningen
NED Nederland
Recreantenwedstrijd 2
Recreantenwedstrijd
wo 31-01-2018
31-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 7
Baancompetitie Amsterdam
vr 02-02-2018
02-02
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 12
Baancompetitie Alkmaar
za 03-02-2018
03-02
20:00
Den Haag
NED Nederland
6-Banentoernooi 11
6-Banentoernooi
zo 04-02-2018
04-02
17:30
Heerenveen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 9
Noord-Oost Competitie
zo 04-02-2018
04-02
20:30
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 11
Mijnten Marathoncompetitie
ma 05-02-2018
05-02
21:30
Haarlem
NED Nederland
Worstenrace (Baancompetitie Haarlem 8)
Baancompetitie Haarlem
wo 07-02-2018
07-02
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 10
Oosterhavenbokaal
wo 07-02-2018
07-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Masters 8
Baancompetitie Amsterdam Masters
vr 09-02-2018
09-02
Geleen
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 11
Regiocompetitie Zuid
za 10-02-2018
10-02
19:00
Deventer
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 7
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 11-02-2018
11-02
19:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 7
Baancompetitie Hoorn
zo 11-02-2018
11-02
21:00
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 12
Mijnten Marathoncompetitie
zo 11-02-2018
11-02
21:00
Alkmaar
NED Nederland
Ben Lieferink Bokaal voor IJsclubs
Baancompetitie Alkmaar
ma 12-02-2018
12-02
18:00
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen Finale
Baancompetitie Heerenveen
wo 14-02-2018
14-02
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 11
Oosterhavenbokaal
wo 14-02-2018
14-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 8
Baancompetitie Amsterdam
zo 18-02-2018
18-02
17:30
Groningen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie Finale
Noord-Oost Competitie
zo 18-02-2018
18-02
19:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 8
Baancompetitie Hoorn
zo 18-02-2018
18-02
21:00
Utrecht
NED Nederland
Kampioenschap van Utrecht
Baankampioenschap
ma 19-02-2018
19-02
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem Finale
Baancompetitie Haarlem
wo 21-02-2018
21-02
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal Finale
Oosterhavenbokaal
wo 21-02-2018
21-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Finale
Baancompetitie Amsterdam
vr 23-02-2018
23-02
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 13
Baancompetitie Alkmaar
za 24-02-2018
24-02
Tilburg
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 12
Regiocompetitie Zuid
za 24-02-2018
24-02
19:30
Enschede
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie Finale
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 25-02-2018
25-02
19:30
Haarlem
NED Nederland
6-Banentoernooi Finale
6-Banentoernooi
wo 28-02-2018
28-02
18:15
Groningen
NED Nederland
Recreantenwedstrijd Finale
Recreantenwedstrijd
wo 28-02-2018
28-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Masters Finale
Baancompetitie Amsterdam Masters
vr 02-03-2018
02-03
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar Finale
Baancompetitie Alkmaar
vr 02-03-2018
02-03
22:00
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid Finale
Regiocompetitie Zuid
zo 04-03-2018
04-03
19:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn Finale
Baancompetitie Hoorn
zo 04-03-2018
04-03
20:00
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie Finale
Mijnten Marathoncompetitie
ma 05-03-2018
05-03
20:00
Haarlem
NED Nederland
Kampioenschap van Haarlem
Baankampioenschap
wo 07-03-2018
07-03
18:15
Groningen
NED Nederland
Afvalwedstrijd/Spekrijderij
wo 07-03-2018
07-03
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Kampioenschap van Amsterdam
Baankampioenschap
vr 09-03-2018
09-03
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar Finale
Baancompetitie Alkmaar