Schaatspeloton.nl - Kalender/Uitslagen
Datum
Datum
Tijd
Plaats
Land
Wedstrijd
Competitie
C
D
M
zo 02-10-2016
02-10
20:00
Utrecht
NED Nederland
Trainingsmarathon
zo 09-10-2016
09-10
20:15
Utrecht
NED Nederland
Trainingsmarathon
ma 10-10-2016
10-10
21:30
Haarlem
NED Nederland
Spek en Bonen Marathon
wo 12-10-2016
12-10
18:15
Groningen
NED Nederland
Trainingsmarathon
vr 14-10-2016
14-10
22:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Cup 1
Oomssport Cup
za 15-10-2016
15-10
20:00
Nijmegen
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 1
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 16-10-2016
16-10
17:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 1
Baancompetitie Hoorn
zo 16-10-2016
16-10
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 1
Mijnten Marathoncompetitie
ma 17-10-2016
17-10
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 1
Baancompetitie Haarlem
wo 19-10-2016
19-10
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 1
Oosterhavenbokaal
wo 19-10-2016
19-10
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 1
Baancompetitie Amsterdam
vr 21-10-2016
21-10
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 1
Baancompetitie Alkmaar
za 22-10-2016
22-10
Tilburg
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 1
Regiocompetitie Zuid
zo 23-10-2016
23-10
17:30
Enschede
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 1
Noord-Oost Competitie
zo 23-10-2016
23-10
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 2
Mijnten Marathoncompetitie
wo 26-10-2016
26-10
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 2
Oosterhavenbokaal
wo 26-10-2016
26-10
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 1 (AFGELAST)
Baancompetitie Amsterdam
za 29-10-2016
29-10
Eindhoven
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 2
Regiocompetitie Zuid
za 29-10-2016
29-10
20:00
Den Haag
NED Nederland
6-Banentoernooi 1
6-Banentoernooi
zo 30-10-2016
30-10
17:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 2
Baancompetitie Hoorn
zo 30-10-2016
30-10
17:30
Deventer
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 2
Noord-Oost Competitie
zo 30-10-2016
30-10
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 3
Mijnten Marathoncompetitie
ma 31-10-2016
31-10
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 2
Baancompetitie Haarlem
wo 02-11-2016
02-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 2 (AFGELAST)
Baancompetitie Amsterdam
vr 04-11-2016
04-11
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 3
Regiocompetitie Zuid
vr 04-11-2016
04-11
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 2
Baancompetitie Alkmaar
za 05-11-2016
05-11
17:30
Dronten
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 2
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 06-11-2016
06-11
20:30
Haarlem
NED Nederland
6-Banentoernooi 2
6-Banentoernooi
wo 09-11-2016
09-11
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 3
Oosterhavenbokaal
wo 09-11-2016
09-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 2 (AFGELAST)
Baancompetitie Amsterdam
za 12-11-2016
12-11
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 4
Regiocompetitie Zuid
za 12-11-2016
12-11
20:15
Hoorn
NED Nederland
6-Banentoernooi 3
6-Banentoernooi
zo 13-11-2016
13-11
17:30
Groningen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 3
Noord-Oost Competitie
zo 13-11-2016
13-11
17:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 3
Baancompetitie Hoorn
zo 13-11-2016
13-11
17:35
Den Haag
NED Nederland
Gewestelijk Kampioenschap Zuid-Holland
Gewestelijk Kampioenschap
zo 13-11-2016
13-11
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 4
Mijnten Marathoncompetitie
ma 14-11-2016
14-11
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 3
Baancompetitie Haarlem
wo 16-11-2016
16-11
18:15
Groningen
NED Nederland
Recreantenwedstrijd 1
Recreantenwedstrijd
wo 16-11-2016
16-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 3 (AFGELAST)
Baancompetitie Amsterdam
vr 18-11-2016
18-11
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 3
Baancompetitie Alkmaar
vr 18-11-2016
18-11
22:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Cup 2
Oomssport Cup
za 19-11-2016
19-11
Eindhoven
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 5
Regiocompetitie Zuid
za 19-11-2016
19-11
19:00
Enschede
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 3
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 20-11-2016
20-11
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 5
Mijnten Marathoncompetitie
ma 21-11-2016
21-11
19:30
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 1
Baancompetitie Heerenveen
wo 23-11-2016
23-11
20:00
Amsterdam
NED Nederland
Gewestelijk Kampioenschap Noord-Holland/Utrecht
Gewestelijk Kampioenschap
vr 25-11-2016
25-11
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 6
Regiocompetitie Zuid
vr 25-11-2016
25-11
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 4
Baancompetitie Alkmaar
za 26-11-2016
26-11
Geleen
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 7
Regiocompetitie Zuid
zo 27-11-2016
27-11
17:30
Heerenveen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 4
Noord-Oost Competitie
zo 27-11-2016
27-11
20:15
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 6
Mijnten Marathoncompetitie
zo 27-11-2016
27-11
20:45
Amsterdam
NED Nederland
Waterman Trofee
Omnium
ma 28-11-2016
28-11
21:30
Haarlem
NED Nederland
Pepernotenrace (Baancompetitie Haarlem 4)
Baancompetitie Haarlem
wo 30-11-2016
30-11
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 4
Oosterhavenbokaal
wo 30-11-2016
30-11
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 3
Baancompetitie Amsterdam
vr 02-12-2016
02-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
6-Banentoernooi 4
6-Banentoernooi
vr 02-12-2016
02-12
22:00
Den Haag
NED Nederland
Open Westlands Kampioenschap
Baankampioenschap
za 03-12-2016
03-12
Breda
NED Nederland
Gewestelijk Kampioenschap Noord-Brabant/Limburg/Zeeland
Gewestelijk Kampioenschap
za 03-12-2016
03-12
19:00
Deventer
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 4
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 04-12-2016
04-12
17:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 4
Baancompetitie Hoorn
zo 04-12-2016
04-12
20:15
Utrecht
NED Nederland
Evert Kroonbokaal
ma 05-12-2016
05-12
19:30
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 2
Baancompetitie Heerenveen
wo 07-12-2016
07-12
18:15
Groningen
NED Nederland
Gewestelijke Kampioenschap Groningen
Gewestelijk Kampioenschap
wo 07-12-2016
07-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 4
Baancompetitie Amsterdam
za 10-12-2016
10-12
Eindhoven
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 8
Regiocompetitie Zuid
zo 11-12-2016
11-12
17:30
Groningen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 5
Noord-Oost Competitie
zo 11-12-2016
11-12
20:30
Haarlem
NED Nederland
6-Banentoernooi 5
6-Banentoernooi
ma 12-12-2016
12-12
21:30
Haarlem
NED Nederland
Kerstbrodenrace (Baancompetitie Haarlem 5)
Baancompetitie Haarlem
wo 14-12-2016
14-12
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 5
Oosterhavenbokaal
wo 14-12-2016
14-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 4
Baancompetitie Amsterdam
vr 16-12-2016
16-12
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 9
Regiocompetitie Zuid
vr 16-12-2016
16-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 5
Baancompetitie Alkmaar
vr 16-12-2016
16-12
22:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Cup 3
Oomssport Cup
za 17-12-2016
17-12
19:00
Enschede
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 5
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 18-12-2016
18-12
17:30
Leeuwarden
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 6
Noord-Oost Competitie
zo 18-12-2016
18-12
21:00
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 7
Mijnten Marathoncompetitie
ma 19-12-2016
19-12
19:30
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 3
Baancompetitie Heerenveen
wo 21-12-2016
21-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 5
Baancompetitie Amsterdam
vr 23-12-2016
23-12
18:00
Dronten
NED Nederland
Gewestelijke Kampioenschappen Gelderland en Overijssel
Gewestelijk Kampioenschap
vr 23-12-2016
23-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 6
Baancompetitie Alkmaar
wo 28-12-2016
28-12
18:15
Groningen
NED Nederland
Recreantenwedstrijd 2
Recreantenwedstrijd
wo 28-12-2016
28-12
21:00
Amsterdam
NED Nederland
6-Banentoernooi 6
6-Banentoernooi
vr 30-12-2016
30-12
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Pim Keetman Koppelwedstrijden
ma 02-01-2017
02-01
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 6
Baancompetitie Haarlem
wo 04-01-2017
04-01
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 6
Oosterhavenbokaal
wo 04-01-2017
04-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
6-Banentoernooi 7
6-Banentoernooi
vr 06-01-2017
06-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 7
Baancompetitie Alkmaar
vr 06-01-2017
06-01
22:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Cup 4
Oomssport Cup
zo 08-01-2017
08-01
17:30
Enschede
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 7
Noord-Oost Competitie
zo 08-01-2017
08-01
17:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 5
Baancompetitie Hoorn
wo 11-01-2017
11-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 5
Baancompetitie Amsterdam
vr 13-01-2017
13-01
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 10
Regiocompetitie Zuid
za 14-01-2017
14-01
Tilburg
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 11
Regiocompetitie Zuid
zo 15-01-2017
15-01
17:30
Groningen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 8
Noord-Oost Competitie
zo 15-01-2017
15-01
20:00
Utrecht
NED Nederland
6-Banentoernooi 8
6-Banentoernooi
ma 16-01-2017
16-01
19:30
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 4
Baancompetitie Heerenveen
ma 16-01-2017
16-01
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 7
Baancompetitie Haarlem
wo 18-01-2017
18-01
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 7
Oosterhavenbokaal
wo 18-01-2017
18-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 6
Baancompetitie Amsterdam
vr 20-01-2017
20-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 8
Baancompetitie Alkmaar
za 21-01-2017
21-01
19:00
Nijmegen
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 6
Leisure World Regio Oostcompetitie
za 21-01-2017
21-01
20:15
Hoorn
NED Nederland
6-Banentoernooi 9
6-Banentoernooi
60
40
60
zo 22-01-2017
22-01
17:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 6
Baancompetitie Hoorn
zo 22-01-2017
22-01
20:30
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 8
Mijnten Marathoncompetitie
wo 25-01-2017
25-01
18:15
Groningen
NED Nederland
Recreantenwedstrijd Finale
Recreantenwedstrijd
wo 25-01-2017
25-01
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 6
Baancompetitie Amsterdam
vr 27-01-2017
27-01
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 9
Baancompetitie Alkmaar
zo 29-01-2017
29-01
21:30
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 9
Mijnten Marathoncompetitie
ma 30-01-2017
30-01
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem 8
Baancompetitie Haarlem
wo 01-02-2017
01-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 7
Baancompetitie Amsterdam
zo 05-02-2017
05-02
17:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 7
Baancompetitie Hoorn
zo 05-02-2017
05-02
19:30
Alkmaar
NED Nederland
Ben Lieferinkbokaal
Clubwedstrijd
zo 05-02-2017
05-02
19:30
Rotterdam
NED Nederland
6-Banentoernooi 10
6-Banentoernooi
ma 06-02-2017
06-02
19:30
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen 5
Baancompetitie Heerenveen
wo 08-02-2017
08-02
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 8
Oosterhavenbokaal
wo 08-02-2017
08-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 7
Baancompetitie Amsterdam
vr 10-02-2017
10-02
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar 10
Baancompetitie Alkmaar
zo 12-02-2017
12-02
17:30
Heerenveen
NED Nederland
Noord-Oost Competitie 9
Noord-Oost Competitie
zo 12-02-2017
12-02
20:30
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie 10
Mijnten Marathoncompetitie
ma 13-02-2017
13-02
21:30
Haarlem
NED Nederland
Worstenrace (Baancompetitie Haarlem 9)
Baancompetitie Haarlem
wo 15-02-2017
15-02
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal 9
Oosterhavenbokaal
wo 15-02-2017
15-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 8
Baancompetitie Amsterdam
vr 17-02-2017
17-02
21:15
Alkmaar
NED Nederland
6-Banentoernooi 11
6-Banentoernooi
za 18-02-2017
18-02
17:30
Dronten
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie 7
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 19-02-2017
19-02
17:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn 8
Baancompetitie Hoorn
zo 19-02-2017
19-02
19:00
Utrecht
NED Nederland
Mijnten Marathoncompetitie Finale
Mijnten Marathoncompetitie
wo 22-02-2017
22-02
18:15
Groningen
NED Nederland
Oosterhavenbokaal Finale
Oosterhavenbokaal
wo 22-02-2017
22-02
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam 8 (AFGELAST)
Baancompetitie Amsterdam
vr 24-02-2017
24-02
Breda
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid 12
Regiocompetitie Zuid
vr 24-02-2017
24-02
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar Finale
Baancompetitie Alkmaar
vr 24-02-2017
24-02
22:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Cup 5
Oomssport Cup
za 25-02-2017
25-02
19:00
Deventer
NED Nederland
Leisure World Regio Oostcompetitie Finale
Leisure World Regio Oostcompetitie
zo 26-02-2017
26-02
20:00
Utrecht
NED Nederland
6-Banentoernooi Finale
6-Banentoernooi
ma 27-02-2017
27-02
19:30
Heerenveen
NED Nederland
Baancompetitie Heerenveen Finale
Baancompetitie Heerenveen
ma 27-02-2017
27-02
21:30
Haarlem
NED Nederland
Baancompetitie Haarlem Finale
Baancompetitie Haarlem
wo 01-03-2017
01-03
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Finale
Baancompetitie Amsterdam
vr 03-03-2017
03-03
21:15
Alkmaar
NED Nederland
Baancompetitie Alkmaar Finale
Baancompetitie Alkmaar
za 04-03-2017
04-03
Tilburg
NED Nederland
Regiocompetitie Zuid Finale
Regiocompetitie Zuid
zo 05-03-2017
05-03
17:30
Deventer
NED Nederland
Noord-Oost Competitie Finale
Noord-Oost Competitie
zo 05-03-2017
05-03
17:30
Hoorn
NED Nederland
Baancompetitie Hoorn Finale
Baancompetitie Hoorn
zo 05-03-2017
05-03
20:30
Utrecht
NED Nederland
Kampioenschap van Utrecht
Baankampioenschap
ma 06-03-2017
06-03
20:00
Haarlem
NED Nederland
Kampioenschap van Haarlem
Baankampioenschap
di 07-03-2017
07-03
18:15
Groningen
NED Nederland
Afvalwedstrijd-Spekrijderij
wo 08-03-2017
08-03
18:00
Leeuwarden
NED Nederland
Fries Kampioenschap Marathon
Gewestelijk Kampioenschap
wo 08-03-2017
08-03
21:00
Amsterdam
NED Nederland
Baancompetitie Amsterdam Finale
Baancompetitie Amsterdam
vr 10-03-2017
10-03
22:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Cup 6
Oomssport Cup
wo 15-03-2017
15-03
22:00
Amsterdam
NED Nederland
Kampioenschap van Amsterdam
Baankampioenschap
vr 24-03-2017
24-03
22:00
Den Haag
NED Nederland
Oomssport Cup Finale
Oomssport Cup