Schaatspeloton.nl - Kalender/Uitslagen
Datum
Datum
Tijd
Plaats
Land
Wedstrijd
Competitie
A
B
D
M
za 10-10-2009
10-10
17:30
Alkmaar
NED Nederland
Marathon Cup 1
Marathon Cup
za 17-10-2009
17-10
17:30
Heerenveen
NED Nederland
Marathon Cup 2
Marathon Cup
za 24-10-2009
24-10
17:30
Amsterdam
NED Nederland
38e Jaap Eden Trofee (Marathon Cup 3)
Marathon Cup
za 31-10-2009
31-10
17:30
Eindhoven
NED Nederland
Marathon Cup 4
Marathon Cup
za 07-11-2009
07-11
17:30
Deventer
NED Nederland
Marathon Cup 5
Marathon Cup
za 14-11-2009
14-11
17:30
Den Haag
NED Nederland
Marathon Cup 6
Marathon Cup
za 21-11-2009
21-11
17:30
Hoorn
NED Nederland
Marathon Cup 7
Marathon Cup
za 28-11-2009
28-11
17:30
Amsterdam
NED Nederland
Marathon Cup 8
Marathon Cup
za 05-12-2009
05-12
14:00
Assen
NED Nederland
Marathon Cup 9
Marathon Cup
wo 09-12-2009
09-12
13:30
Biddinghuizen
NED Nederland
Marathon Cup 10
Marathon Cup
za 12-12-2009
12-12
17:30
Breda
NED Nederland
Marathon Cup 11
Marathon Cup
wo 16-12-2009
16-12
13:30
Biddinghuizen
NED Nederland
Marathon Cup 12
Marathon Cup
vr 18-12-2009
18-12
18:45
Haaksbergen
NED Nederland
Marathon Haaksbergen
Natuurijs
za 19-12-2009
19-12
17:30
Haarlem
NED Nederland
Marathon Cup 13
Marathon Cup
zo 20-12-2009
20-12
11:00
Nw. Amsterdam/Veenoord
NED Nederland
Marathon Nieuw Amsterdam Veenoord
Natuurijs
ma 21-12-2009
21-12
13:00
Noordlaren
NED Nederland
Marathon Noordlaren
Natuurijs
wo 23-12-2009
23-12
13:30
Biddinghuizen
NED Nederland
Marathon Cup 14
Marathon Cup
za 26-12-2009
26-12
17:30
Groningen
NED Nederland
Marathon Cup 15
Marathon Cup
wo 30-12-2009
30-12
Heerenveen
NED Nederland
Mass start tijdens Olympisch Kwalificatietoernooi
vr 01-01-2010
01-01
12:00
Biddinghuizen
NED Nederland
Marathon Cup 16
Marathon Cup
za 02-01-2010
02-01
18:30
Heerenveen
NED Nederland
Marathon Cup 17
Marathon Cup
wo 06-01-2010
06-01
13:30
Biddinghuizen
NED Nederland
Marathon Cup 18
Marathon Cup
za 09-01-2010
09-01
17:30
Hoorn
NED Nederland
Marathon Cup Finale
Marathon Cup
ma 11-01-2010
11-01
09:00
Loosdrecht
NED Nederland
De Ronde van Loosdrecht
Natuurijsklassieker
wo 13-01-2010
13-01
19:00
Surhuisterveen
NED Nederland
Grote Prijs Formido
Natuurijs
do 14-01-2010
14-01
09:00
Elburg
NED Nederland
Veluwemeertocht
Natuurijsklassieker
do 14-01-2010
14-01
19:00
Genemuiden
NED Nederland
De Eendrachtcup
Natuurijs
vr 15-01-2010
15-01
08:00
Woubrugge
NED Nederland
Henk Angenent Classic
Natuurijs
zo 17-01-2010
17-01
12:00
Amsterdam
NED Nederland
Nederlandse Kampioenschappen Senioren
Kampioenschap
wo 10-02-2010
10-02
08:30
Zuidlaardermeer
NED Nederland
Nederlandse Kampioenschappen op Natuurijs
Natuurijs
wo 24-02-2010
24-02
18:30
Groningen
NED Nederland
Driedaagse - dag 1
Driedaagse
do 25-02-2010
25-02
18:30
Breda
NED Nederland
Driedaagse - dag 2
Driedaagse
za 27-02-2010
27-02
12:00
Hoorn
NED Nederland
Nederlands Kampioenschap Pupillen B
Jeugd
za 27-02-2010
27-02
12:15
Hoorn
NED Nederland
Nederlands Kampioenschap Pupillen A
Jeugd
za 27-02-2010
27-02
12:45
Hoorn
NED Nederland
Nederlands Kampioenschap Junioren C
Jeugd
za 27-02-2010
27-02
13:40
Hoorn
NED Nederland
Nederlands Kampioenschap Junioren B
Jeugd
za 27-02-2010
27-02
14:25
Hoorn
NED Nederland
Nederlands Kampioenschap Junioren A
Jeugd
za 27-02-2010
27-02
16:00
Hoorn
NED Nederland
Driedaagse - Finale
Driedaagse
za 06-03-2010
06-03
Enschede
NED Nederland
Twente Cup