Land
do 13-10-2005
13-10
18:30
Alkmaar
Nederland
Openingswedstrijd
za 15-10-2005
15-10
18:30
Amsterdam
Nederland
35e Jaap Eden Trofee (Essent Cup 1)
Essent Cup
za 22-10-2005
22-10
18:30
Breda
Nederland
Essent Cup 2
Essent Cup
za 29-10-2005
29-10
18:30
Den Haag
Nederland
Groenehartsport.nl Marathon (Essent Cup 3)
Essent Cup
vr 04-11-2005
04-11
18:30
Assen
Nederland
1e dag Essent Driedaagse - 1e manche
Essent Driedaagse
vr 04-11-2005
04-11
18:30
Assen
Nederland
1e dag Essent Driedaagse - 2e manche
Essent Driedaagse
za 05-11-2005
05-11
18:30
Heerenveen
Nederland
2e dag Essent Driedaagse - 1e manche
Essent Driedaagse
za 05-11-2005
05-11
18:30
Heerenveen
Nederland
2e dag Essent Driedaagse - 2e manche
Essent Driedaagse
zo 06-11-2005
06-11
13:30
Groningen
Nederland
3e dag Essent Driedaagse - 1e manche
Essent Driedaagse
zo 06-11-2005
06-11
13:30
Groningen
Nederland
3e dag Essent Driedaagse - 2e manche
Essent Driedaagse
zo 06-11-2005
06-11
13:30
Groningen
Nederland
3e dag Essent Driedaagse - 3e manche
Essent Driedaagse
Gest.
za 12-11-2005
12-11
18:30
Eindhoven
Nederland
36e Lichtstad Trofee (Essent Cup 4)
Essent Cup
zo 13-11-2005
13-11
13:30
Geleen
Nederland
Essent Cup 5
Essent Cup
za 19-11-2005
19-11
18:30
Alkmaar
Nederland
Aannemersbedrijf De Jong Ursem Marathon (Essent Cup 6)
Essent Cup
za 26-11-2005
26-11
18:30
Deventer
Nederland
Essent Cup 7
Essent Cup
za 03-12-2005
03-12
18:30
Haarlem
Nederland
Essent Cup 8
Essent Cup
za 10-12-2005
10-12
18:30
Groningen
Nederland
Nicolai-Lourens-Tabak-Bokaal (Essent Cup 9)
Essent Cup
di 13-12-2005
13-12
19:00
Breda
Nederland
The Greenery Six Dag 1
Greenery Six
wo 14-12-2005
14-12
19:00
Eindhoven
Nederland
The Greenery Six Dag 2
Greenery Six
do 15-12-2005
15-12
19:00
Heerenveen
Nederland
The Greenery Six Dag 3
Greenery Six
vr 16-12-2005
16-12
19:00
Den Haag
Nederland
The Greenery Six Dag 4
Greenery Six
za 17-12-2005
17-12
19:00
Utrecht
Nederland
The Greenery Six Dag 5
Greenery Six
zo 18-12-2005
18-12
13:30
Alkmaar
Nederland
The Greenery Six Finale
Greenery Six
wo 21-12-2005
21-12
18:30
Assen
Nederland
Essent Cup 10
Essent Cup
zo 08-01-2006
08-01
10:30
Den Haag
Nederland
Essent Nederlandse Kampioenschappen
Kampioenschap
za 21-01-2006
21-01
18:30
Amsterdam
Nederland
Amsterdamsche IJsclub Bokaal (Essent Cup 11)
Essent Cup
zo 22-01-2006
22-01
16:00
Alkmaar
Nederland
Essent Cup 12
Essent Cup
wo 25-01-2006
25-01
10:30
Veenoord
Nederland
1e marathon op natuurijs
zo 05-02-2006
05-02
14:00
Assen
Nederland
Essent Cup 13
Essent Cup
wo 08-02-2006
08-02
18:30
Groningen
Nederland
Essent Cup 14
Essent Cup
za 11-02-2006
11-02
18:30
Amsterdam
Nederland
Ouderkerkse Schaatsvrienden Marathon (Essent Cup 15)
Essent Cup
zo 26-02-2006
26-02
10:30
Utrecht
Nederland
Essent Cup Finale
Essent Cup
za 04-03-2006
04-03
Breda
Nederland
Finale Jeugdmarathon Pupillen B
Jeugdmarathon
za 04-03-2006
04-03
Breda
Nederland
Finale Jeugdmarathon Pupillen A
Jeugdmarathon
za 04-03-2006
04-03
Breda
Nederland
Finale Jeugdmarathon Junioren C
Jeugdmarathon
za 04-03-2006
04-03
Breda
Nederland
Finale Jeugdmarathon Junioren B
Jeugdmarathon
za 04-03-2006
04-03
Breda
Nederland
Finale Jeugdmarathon Junioren A
Jeugdmarathon