Schaatspeloton.nl - Kalender/Uitslagen
Datum
Datum
Tijd
Plaats
Land
Wedstrijd
Competitie
A
B
D
M
wo 13-10-1999
13-10
19:00
Utrecht
NED Nederland
Seizoensopening
za 16-10-1999
16-10
19:30
Amsterdam
NED Nederland
29e Jaap Eden Trofee (Unox Cup 1)
Unox Cup
za 23-10-1999
23-10
19:30
Haarlem
NED Nederland
Dasia Sport Marathon (Unox Cup 2)
Unox Cup
za 30-10-1999
30-10
19:30
Groningen
NED Nederland
Thyssen Liften Marathon (Unox Cup 3)
Unox Cup
za 06-11-1999
06-11
19:30
Utrecht
NED Nederland
Nuon Marathon I (Unox Cup 4)
Unox Cup
wo 10-11-1999
10-11
20:00
Heerenveen
NED Nederland
Thialf Evenementencentrum Marathon (Unox Cup 5)
Unox Cup
za 13-11-1999
13-11
19:30
Alkmaar
NED Nederland
Nuon Marathon II (Unox Cup 6)
Unox Cup
za 20-11-1999
20-11
19:30
Deventer
NED Nederland
De Scheg Marathon (Unox Cup 7)
Unox Cup
zo 21-11-1999
21-11
18:00
Assen
NED Nederland
NAU Marathon (Unox Cup 8)
Unox Cup
za 27-11-1999
27-11
19:30
Amsterdam
NED Nederland
Nuon Marathon III (Unox Cup 9)
Unox Cup
za 04-12-1999
04-12
19:30
Eindhoven
NED Nederland
30e ChipMarket Lichtstadtrofee (Unox Cup 10)
Unox Cup
ma 13-12-1999
13-12
19:30
Assen
NED Nederland
The Greenery Six 1
The Greenery Six
di 14-12-1999
14-12
19:30
Heerenveen
NED Nederland
The Greenery Six 2
The Greenery Six
wo 15-12-1999
15-12
19:30
Den Haag
NED Nederland
The Greenery Six 3
The Greenery Six
do 16-12-1999
16-12
19:30
Eindhoven
NED Nederland
The Greenery Six 4
The Greenery Six
vr 17-12-1999
17-12
19:30
Alkmaar
NED Nederland
The Greenery Six 5
The Greenery Six
za 18-12-1999
18-12
14:00
Utrecht
NED Nederland
The Greenery Six Finale
The Greenery Six
zo 26-12-1999
26-12
11:00
Eindhoven
NED Nederland
NK Marathon
zo 02-01-2000
02-01
19:30
Heerenveen
NED Nederland
Thialf Nieuwjaarsmarathon (Unox Cup 11)
Unox Cup
za 08-01-2000
08-01
19:30
Amsterdam
NED Nederland
Amsterdamsche IJsclub Bokaal (Unox Cup 12)
Unox Cup
wo 12-01-2000
12-01
19:30
Groningen
NED Nederland
Kardinge Bokaal (Unox Cup 13)
Unox Cup
za 15-01-2000
15-01
19:30
Assen
NED Nederland
Gewest Drenthe Marathon (Unox Cup 14)
Unox Cup
wo 19-01-2000
19-01
19:30
Deventer
NED Nederland
De Scheg Marathon (Unox Cup 15)
Unox Cup
za 22-01-2000
22-01
19:30
Haarlem
NED Nederland
Nuon Marathon IV (Unox Cup 16)
Unox Cup
wo 09-02-2000
09-02
Groningen
NED Nederland
S&K Marathon (Unox Cup 17)
Unox Cup
za 12-02-2000
12-02
Den Haag
NED Nederland
Van der Helm Marathon (Unox Cup 18)
Unox Cup
zo 13-02-2000
13-02
19:30
Amsterdam
NED Nederland
Ouderkerkse Schaatsvrienden Marathon (Unox Cup 19)
Unox Cup
za 19-02-2000
19-02
11:00
Alkmaar
NED Nederland
Unox Cup Finale
Unox Cup
za 26-02-2000
26-02
Groningen
NED Nederland
Finale Jeugdmarathon Pupillen B
Jeugdmarathon
za 26-02-2000
26-02
Groningen
NED Nederland
Finale Jeugdmarathon Pupillen A
Jeugdmarathon
za 26-02-2000
26-02
Groningen
NED Nederland
Finale Jeugdmarathon Junioren C
Jeugdmarathon
za 26-02-2000
26-02
Groningen
NED Nederland
Finale Jeugdmarathon Junioren B
Jeugdmarathon
za 26-02-2000
26-02
Groningen
NED Nederland
Finale Jeugdmarathon Junioren A
Jeugdmarathon